Вибираємо мотопомпу для поливу городу
 Mar 28, 2018    0 Комментариев
Вибираємо мотопомпу для поливу городу

Використовувати мотопомпу для поливу городу дуже зручно, особливо це стосується великих ділянок, до яких не підведено електрику. Полив городу за допомогою мотопомпи набагато ефективніший, ніж перекачування води звичайним насосом. Щоб мотопомпа прослужила якомога довше і принесла користь, варто правильно підійти до її вибору.

Для початку визначте якої продуктивності повинна бути мотопомпа для поливу конкретної ділянки. Якщо ваш город невеликої площі, для його поливу підійде мотопомпа з продуктивністю 130-500 л/хв.

Щоб забезпечити поливом велику ділянку, сад або цілий заміський будинок потрібна більш потужна помпа з продуктивністю 500-1000 л/хв. Існують і більш потужні агрегати, продуктивність яких 1000-1200 л/хв, але їх застосовують в інших цілях.
За типом двигуна мотопомпи поділяють на три типи. Тип мотопомпи залежить від виду палива: бензин, солярка або газ.

Бензинові мотопомпи оснащені дво- або чотиритактним двигуном з продуктивністю до 1600 л/хв. Такі пристрої з великою потужністю використовуються для перекачування великого обсягу води. Ціна бензинових мотопомп відносно невисока.

Дизельні мотопомпи вищі в ціні, але їх паливо дешевше, вони більш надійні, ніж бензинові.

Найдорожчі - газові мотопомпи, вони більш надійні з тривалим терміном експлуатації. Вони більш довговічні завдяки відсутності відходів від спалювання палива.

Ще один критерій при виборі мотопомпи - це напір, що забезпечує необхідний водяний тиск на виході. Від напору залежить максимальна відстань, на яку буде подаватися вода з мотопомпи. Для побутових цілей можна купувати мотопомпу з напором 25-30 метрів. Щоб використовувати мотопомпу для поливу ділянки, господарських потреб і водопостачання будинку, потрібен напір до 65 метрів.

Існують моделі мотопомп для чистої води, для забрудненої води, а також високого тиску для гасіння пожеж.
Мотопомпи для чистої води оснащені спеціальними фільтрами, які не пропускають частинки, розміром більше 6 мм, ними можна перекачувати воду з басейну і поливати ділянку.

Мотопомпи для забрудненої води здатні працювати при високому вмісті в ній піску, глини, гравію та інших елементів розміром до 3 см. Такі мотопомпи використовують для відкачування води з колодязя або осушення затопленої ділянки.

Високонапірні мотопомпи здатні викидати струмінь води на велику висоту, що необхідно при пожежогасінні.

Для того, щоб мотопомпа відповідала всім вашим вимогам, прослужила довго і стала помічником в обслуговуванні вашої ділянки, зверніть увагу на всі характеристики і виберіть свій агрегат.

Напишите комментарий

* Имя:
* E-mail: (Нет публикаций)
   Веб-сайт: (Ссылка на сайт с http://)
* Комментарий:
Введите код