Фільтр

Толщина лески, мм

0 - 15

Цена

675 грн - 38235 грн

Мотокоси

на сторінку
Показані 1 - 18 із 417 пунктів
Показані 1 - 18 із 417 пунктів
Мотокоси

Мотокоса - це сучасний аналог звичайної ручної коси, оснащений для зручності і більшої продуктивності двигуном, а також ріжучим елементом. Останній може мати різну форму і призначення, дозволяючи мотокосі виконувати широкий спектр господарських завдань.

Які завдання може вирішувати сучасна мотокоса

  1. Заготівля сіна. Сучасна мотокоса ефективно сп...

Мотокоса - це сучасний аналог звичайної ручної коси, оснащений для зручності і більшої продуктивності двигуном, а також ріжучим елементом. Останній може мати різну форму і призначення, дозволяючи мотокосі виконувати широкий спектр господарських завдань.

Які завдання може вирішувати сучасна мотокоса

  1. Заготівля сіна. Сучасна мотокоса ефективно справляється з традиційним завданням своєї попередниці - заготівлею сіна. Використання мотокоси робить цей процес легким і комфортним.
  2. Стрижка газону. Однією з основних функцій мотокос є стрижка газону і догляд за садом, а також прибудинковими територіями.
  3. Розчищення ділянки. Володіючи високою потужністю, деякі моделі мотокос добре справляються з різкою жорсткої рослинності, чагарників і навіть дрібних дерев, що робить їх незамінними у випадках, коли необхідно розчистити ділянку для будівництва або інших завдань.
  4. Декоративна обрізка живої огорожі. Можливість використання додаткових насадок дозволяє застосовувати мотокоси в підрізуванні чагарників та дерев.

Види мотокос та їх особливості

Класифікація мотокос здійснюється переважно відповідно двох основних критеріїв:

  • Сфера застосування.
  • Тип двигуна.

Види мотокос в залежності від сфери застосування

Професійні мотокоси користуються високим попитом серед комунальних господарств. Використовуються в основному для промислової заготівлі сіна, догляду за громадськими територіями. Дані інструменти вирізняються великою витривалістю і потужністю. Здатні працювати протягом тривалого часу. Мають збірку високої якості, а також поліпшену ергономіку корпусу. Професійні мотокоси оснащуються переважно нерозбірними штангами, що забезпечує їм більшу надійність, а також запобігає потраплянню пилу і бруду в конструкцію.

Побутові мотокоси використовуються для догляду за садовими і дачними ділянками, усунення бур'яну і обрізки трави. Вирізняються невеликою потужністю - до 2 к.с. Найчастіше оснащуються такі пристрої розбірною зігнутою штангою. Це забезпечує їм компактність, а також можливість використання в важкодоступних місцях.

Види мотокос в залежності від типу двигуна

Бензинові мотокоси використовують в якості палива масляно-бензинову суміш. Вирізняються високою продуктивністю і великою потужністю. Незаперечною перевагою даного виду пристроїв є автономність, що дозволяє працювати на ділянках великої площі далеко від джерел живлення. Мотокса з бензиновим приводом має ряд недоліків. Найбільш істотними є велика вага, підвищена вібрація, великий шум, а також більш висока вартість обслуговування.

Електричні мотокоси використовують в якості джерела живлення електрику. Більшість моделей можуть підключатися для цього до звичайної побутової мережі. Характеризуються легкістю, малошумністю, низькою вібрацією, а також економічністю. Іншою важливою перевагою є екологічність даного виду пристроїв. Найбільшим недоліком є ​​обмеженість площі території що охоплюється розміром кабелю, а також можливість використання тільки поблизу джерел живлення. Електричні мотокоси мають невелику потужність, тому підходять переважно для догляду за садом і прибудинковими територіями.

Мотокоса є незамінним помічником у догляді за садом, прибудинковою територією, а також для виконання широкого спектру господарських робіт. Якщо Ви вирішили купити мотокосу, але так і не визначилися з моделлю - зателефонуйте нам прямо зараз, щоб отримати безкоштовну консультацію і допомогу у виборі пристрою, максимально відповідного для Ваших потреб.

Докладніше