5 проблем, з якими ви можете зіткнутися, купивши газонокосарку
 Mar 20, 2018    0 Комментариев
5 проблем, з якими ви можете зіткнутися, купивши газонокосарку

Кінець березня як раз час поповнити запаси садової техніки. Отже, ви зважилися і придбали машинку, яка заощадить сили, час і приведе до ладу ваш газон. Поінформований - значить озброєний. Щоб ви могли уникнути проблем при експлуатації газонокосарки, пропонуємо список найпоширеніших з них.

Проблема 1: наїзд на перешкоду


Можливість напоротися на пень, колоду або камінь при косінні трави - лідер з усіх можливих проблем. Може погнутися ніж, вирватися болти, поламатися адаптер, зігнутися ведучий вал або заглохнути двигун. Після такого, вашу газонокосарку точно доведеться реанімувати. Поломку ножа, адаптера і болтів можна визначити на місці. Поломку вала можна перевірити в такий спосіб: вимкніть двигун і поверніть ніж рукою. Якщо вал пошкоджений - обертання буде нерівномірним, ви зможете це побачити.

Проблема 2: потекло маслоМасло може потекти якщо газонокосарка довго лежала перевернутою, наприклад, взимку в гаражі. В такому випадку масло витікає через повітряний фільтр. Основні ознаки такі: важко заводиться двигун, при цьому працює ривками, а з підвищенням кількості оборотів глухне.
Щоб вирішити таку проблему для початку злийте масло і приберіть його залишки. Потім залийте в циліндр трохи бензину, викрутіть свічку і 10-15 раз протягніть стартер. Перед запуском газонокосарки замініть бензин, залийте свіже масло і поставте нову свічку. Повітряний фільтр промийте в бензині і продуйте компресором.

Проблема 3: забивається травоюЯкщо газонокосарка працює ривками, двигун виє або взагалі глухне, це означає, що машина забилася травою. Щоб почистити газонокосарку скористайтеся будь-яким гострим предметом типу скальпеля або жіночої пилочки для нігтів.

Проблема 4: не тільки косить, а й копає

Це проблема потужної техніки, разом зі скошеною травою газонокосарка загрібає до збірника і купи землі, які потім летять вам в обличчя. Подібну проблему вирішити простіше ніж інші. Потрібно зменшити число обертів двигуна і відрегулювати висоту зрізу, щоб ніж не торкався грунту.

Проблема 5: ріже нерівноБуває і таке: газонокосарка працює без будь-яких збоїв, але ділянка потім зовсім не схожа на англійський газон, а виглядає так, ніби «зайці косили трин-траву».
Газонокосарка може різати нерівно при неправильній установці ножа або поганому його заточуванні. Тому ще раз прочитайте інструкцію і перевірте чи все на своїх місцях. Врахуйте, що є газонокосарки, в яких не передбачено адаптер. Ніж можна заточити вручну або доручити це фахівцеві.

Напишите комментарий

* Имя:
* E-mail: (Нет публикаций)
   Веб-сайт: (Ссылка на сайт с http://)
* Комментарий:
Введите код