Доставка


Наш офіс, як і склади, знаходиться у Києві. Це дозволяє доставити ваше замовлення в будь-яке місце в найкоротші терміни, без витрачання часу на переміщення зі складу в магазин перед відправкою до вас.

Після підтвердження замовлення, ми перевіряємо кожен товар на відповідність якості, тестуємо роботу апаратури і надійно упаковуємо для відправлення вибраним вами способом. Всі товари доставляються в оригінальній цілісній упаковці.

Спосіб доставки та її вартість залежить від габаритів товару, вашої адреси отримання, особливостей транспортування виробу.

Якщо вибраний вами спосіб не підходить для придбаного товару, ми намагатимемося запропонувати вам гідну за термінами отримання альтернативу.

При транспортуванні ми супроводжуємо вашу покупку всією супутньою докоментацією: чеком, гарантійними документами, інструкціями від виробника, техпаспортом і т.д. Всі товари доставляються в оригінальній цілісній упаковці.

Доставка по Києву

Найекономніший спосіб - самовивіз із нашого складу. Ми відвантажуємо замовлення весь тиждень у робочі години: з 9.00 до 19.00. Для самовивезення вам потрібно лише попередньо домовитись з менеджером про час відвантаження. Тут же на місці ми можемо провести тестування обладнання при вас, дамо необхідні інструкції та навчимо працювати з обладнанням. Магазин є офіційним роздрібним пунктом видачі товару торгової марки Stihl.

Також ми доставляємо замовлення по Києву своїми засобами транспортування. Найгабаритніші вироби можуть бути доставлені маніпуляторами, що дозволить одразу поставити їх на кінцеве місце використання і відразу встановити за допомогою наших фахівців.

Доставка по Києву обладнання вартістю від 10000 грн. здійснюється транспортом компанії безкоштовно, а в радіусі 50 км. від Києва - 10 грн./км.

Доставка по Україні

Всі придбані на сайті товари відправляються на вашу адресу в будь-який населений пункт за допомогою транспортних компаній, на місцевий склад/відділення або на вашу адресу. Адреса доставки середньогабаритних вантажів на поверх проводиться на умовах конкретного перевізника.

Перевізники доставляють замовлення будь-яких габаритів як на вашу адресу, так і на найближчий склад. При виборі відділення просимо вас переконатися, що обраний склад приймає вантажі такого габариту та ваги (для багатьох відділень є обмеження за вагою або розміром упаковки).

Вартість доставки по Україні згідно тарифу обраного вами перевізника.

Ми працюємо з такими сервісами перевезення вантажів:

мист-експресделивериновая почта

При доставці дуже важких та габаритних товарів просимо вас сприяти швидкому транспортуванню за місцем, наприклад, забезпечити доступ до в'їзних воріт.

Повернення або обмін товару

Покупець має право на обмін та повернення товару, передбачене ст. 9 Закону України "Про захист прав споживачів". Ви можете протягом 14 днів обміняти або повернути куплений товар, якщо він з якоїсь причини не підійшов.

Дані правила повернення або обміну поширюються на непродовольчий товар належної якості за умови, що він не використовувався та зберіг товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ (чек), виданий споживачеві під час покупки. При цьому спосіб оплати товару не має значення. Вам доведеться сплатити лише за доставку техніки. Після закінчення 14 днів повернення можливе лише за гарантією.

У разі виявлення пошкодження або неповної комплектації замовлення, рекомендуємо відмовитися від отримання товару та його оплати та скласти акт (претензію).

Майте на увазі, що доставка товарів у м. Донецьк та м. Луганськ тимчасово припинена. Можливі обмеження та/або затримки доставки по Луганській та Донецькій областях.