Фільтр

Мощность двигателя газонокосилки

Боковой выброс

Цена

1140 грн - 19560 грн

Газонокосарки електричні

на сторінку
Показані 1 - 18 із 125 пунктів
Показані 1 - 18 із 125 пунктів
Газонокосарки електричні

Електрогазонокосарки призначені для покосу трави на ділянках середньої величини. Дані пристрої легкі у використанні, значно полегшують процес догляду за газоном, забезпечуючи йому акуратний вигляд.

Переваги електричної газонокосарки

Газонокосарки електричні мають ряд переваг, які забезпечили даним пристроям широку популярність серед власників за...

Електрогазонокосарки призначені для покосу трави на ділянках середньої величини. Дані пристрої легкі у використанні, значно полегшують процес догляду за газоном, забезпечуючи йому акуратний вигляд.

Переваги електричної газонокосарки

Газонокосарки електричні мають ряд переваг, які забезпечили даним пристроям широку популярність серед власників заміських будинків і садівників.

 • Робота від мережі і відсутність необхідності періодичної дозаправки агрегату дозволяє використовувати електричну газонокосарку протягом тривалого часу.
 • Стрижка газону за допомогою даного пристрою не приносить шкоди навколишньому середовищу.
 • Газонокосарки електричні вирізняються низьким рівнем шуму.
 • На відміну від бензинових аналогів добре справляються з покосом трави на схилах.
 • Дана техніка зручна у використанні, а також транспортуванні завдяки своїй легкості і компактності.
 • Простота обслуговування.

В якості слабких сторін даної техніки можна відзначити обмеженість площі оброблюваної території довжиною дроту, а також можливість її використання тільки на сухій поверхні і в суху погоду.

Важливі параметри газонокосарок

Газонокосарки електричні розрізняються між собою залежно від показників наступних характеристик:

 • Потужність двигуна. Визначає якість і швидкість зрізання трави, а також витривалість агрегату.
 • Ширина скошування трави. Визначає рівень продуктивності машини.
 • Матеріал, з якого виготовлений корпус агрегату. Від даного показника залежить вага, а також зносостійкість газонокосарки.
 • Ємність травозбірника. Від даного показника залежить тривалість покосу без зупинок на очистку контейнера.
 • Наявність і параметри регулювання висоти покосу. Визначає можливість застосування агрегату для стрижки декількох газонів, які потребують різної висоти косіння.

Дані параметри не є вичерпними, але ключовими для вибору електрогазонокосарки.

Як вибрати відповідну електрогазонокосарку

 1. Для невеликого декоративного газону підійде газонокосарка потужністю 1-1,2 кВт і шириною косіння до 32 см. Такі пристрої вирізняються мобільністю і ефективністю в догляді за важкодоступними місцями. Модель з пластиковим корпусом, а також травозбірник ємністю 25-30 літрів добре впорається зі своїм завданням на подібній ділянці. Газони невеликої площі також не вимагають наявності функції самохідності в газонокосарці.
 2. Ділянка площею 3-5 соток вимагає використання електрогазонокосарки середньої потужності і ширини захоплення - 1,2-1,5 кВт і 32-38 см відповідно. Моделі подібної комплектації найчастіше оснащуються травозбірником ємністю 30-50 літрів, що цілком відповідає господарським потребам при догляді за подібного роду ділянками.
 3. Для великих газонів, що займають площу 5-9 соток, найкращим рішенням будуть газонокосарки електричні потужністю 1,5-1,8 кВт і шириною косіння 38-46 см. Моделі даного типу не поступаються за потужністю бензиновим аналогам. Найчастіше укомплектовуються задніми колесами збільшеного діаметру, травозбірником ємністю 60 л з індикатором заповнення. Добре справляються з покосом звичайної лугової трави і бур'янів.

У нашому інтернет-магазині представлені електрогазонокосарки всіх трьох типів в широкому асортименті. До кожної моделі додається офіційна гарантія, а також гарантія сервісного обслуговування у разі виходу пристрою з ладу. Зробивши замовлення сьогодні, Ви отримаєте газонокосарку за вказаною Вами адресою вже в найближчі дні і зможете без зволікань приступити до догляду за своєю ділянкою.

Докладніше