Оплата

Ми постаралися, щоб ви могли безпечно та зручно оплатити свою покупку.

Сплатити замовлення у магазині vitaltechno.ua ви можете тим способом, який підходить та звичний вам.

Ми приймаємо оплати від фізичних та юридичних осіб і надаємо вам всі необхідні документи, що підтверджують покупку. Ви можете сплачувати гривнею або переказом у валюті, еквівалентною вартості замовлення.

 

Сума, зазначена до оплати на ваше замовлення, включає ПДВ.

Ми не змінюємо вартість замовлення в залежності від обраного виду оплати. Але кінцева сума може бути дещо більшою через комісію вашого банку або сервіс доставки (при пост-оплаті після отримання).

 

Зручний спосіб оплати ви обираєте ви:

Оплата на сайті

Для вашої зручності, ви можете оплатити своє замовлення прямо на сайті з банківської картки Visa або Mastercard будь-якого банку світу. Це абсолютно безпечно завдяки спеціальній технології платіжного оператора 3D Secure. Наявність комісії банку та її розмір зазначається при оформленні платежу. Такі оплати проводяться майже блискавично – це найшвидший спосіб оплати.

Ми є платниками ПДВ та податку на прибуток на загальних підставах. Оплату можна здійснити за допомогою системи LIQPAY. Договір публічної оферти. Політика конфіденційності

 

 

 

 

 

Банківський переказ

Ми надішлемо вам реквізити компанії для банківського переказу, і ви зможете оплатити замовлення в найближчому відділенні банку. Комісія на оформлення переказу залежить від конкретного банку.

 

Оплата банківським переказом може уповільнити обробку замовлення через строки надходження оплати на наш рахунок (у більшості випадків кошти надходять протягом 3 робочих днів).

 

 

 

Оплата при отриманні

Ви можете сплатити суму купівлі кур'єру або представнику сервісу доставки на місці отримання свого вантажу, як при адресній доставці, так і у відділенні або на складі.

Транспортні компанії стягують комісію з оплати при отриманні.