Ми відкрилися!
 Окт 15, 2014    0 Комментариев
Ми відкрилися!

Ми створили сайт-магазин vitaltechno.ua, щоб допомогти вам знайти кращу техніку для вашого саду, дачі та городу, від самого маленького палісадника і квітника - до величезних сільськогосподарських угідь.

Каталог. Ми сподіваємося, що вам буде зручно і приємно вибирати на нашому сайті довговічних і ефективних помічників у вашій роботі. Всі товари забезпечені таблицями характеристик і описами, щоб ви перед покупкою оцінили товар так, як ніби бачите його самі, і могли зробити обдуманий вибір. Ми зібрали товари за категоріями та видами, щоб ви легко виявили потрібну модель.

Асортимент. Тут ви знайдете якісний інструментарій, який ми отримуємо безпосередньо від виробників і офіційних постачальників. Всі торгові марки, які ви знайдете на сайті, - мають гучні імена, відомі у всьому світі, і сотні відмінних відгуків. Ми не працюємо з сумнівними фірмами і товаром, якість якого не підтверджено. У всіх товарів в магазині є документи, що підтверджують їх оригінальність, і гарантія від виробника.

Ціни. Завдяки прямим домовленостям з виробничими компаніями, ми тримаємо прийнятні ціни, нижчі, ніж у фірм-перекупників.

Просто замовити, оплатити і отримати. Створюючи сайт, ми подбали, щоб у вас була можливість швидкого замовлення через кошик, вибору виду оплати, до якого ви звикли, і способу доставки, максимально зручного для вас.

Ви можете оплатити відразу на сайті через захищений сервіс онлайн-платежу з банківської карти, переведенням в банківському відділенні, готівкою при отриманні товару.

Ми відправляємо ваші замовлення на вибір усіма популярними українськими перевізниками, на склад або на вашу адресу: "Ін-Тайм", "Делівері", "Нова Пошта", "Mist Express", "Cat", "Укрпошта" та іншими. У нас безкоштовна доставка по Києву і області.

Підтримка. Наші менеджери проходять навчання по кожному товару у його виробників, тому можуть проконсультувати вас з будь-якого питання, підібрати модель під ваші вимоги, запропонувати комплексні рішення для вашого саду або городу. Зверніться до них - і це заощадить вам час і фінанси.

Ви також можете оцінити нашу професійну команду інженерів, скориставшись послугами сервісного центру. Вони проведуть для вас навчання роботи з апаратурою, проведуть діагностику, профілактичне обслуговування і ремонт будь-якої складності.

Ми будемо постійно оновлювати і розширювати асортимент, щоб запропонувати вам найновіші і сучасні моделі техніки.

Будемо раді бачити вас серед постійних клієнтів!