Осіння техніка для саду
 Oct 15, 2014    0 Комментариев
Осіння техніка для саду

Починаючи з серпня і до перших морозів - час самої інтенсивної роботи в саду. Важливо не тільки зібрати врожай нинішній, а й потурбуватися підготовкою саду до зими, щоб після морозів сад виявився міцним і здоровим.

Якщо ви цінуєте час і зусилля, одним тільки ручним інвентарем ви не обійдетеся.

Ми зібрали універсальну добірку мототехніки, яка допоможе вам встигнути зробити всі необхідні роботи в саду швидше і якісніше.

Запастися дровами

Забезпечити хороший запас дров на довгу зиму - трудомісткий процес, але обов'язковий для господарських власників дач і будинків за містом, корівників і пташників. Навіть при наявності централізованого газового опалення дрова знадобляться для лазні або про запас, на екстрений випадок. З великими обсягами дерева впорається невеликий автономний (на паливі) або електричний дровокол. Бензинові або дизельні дровоколи можна розміщувати навіть там, де немає доступу до електромережі, зате електричні, хоч і менш мобільні, істотно економічніші.

Для приватного періодичного використання вибирають дровоколи з горизонтальним розташуванням утримувача колоди і можливістю налаштувань по висоті верстата для вашої зручності.

Зібрати врожай

Збиральна техніка прискорить самий трудомісткий процес, який вам належить цієї осені. Лопата і зігнута до болю спина - це в минулому. У величезних сільських господарствах все вирішується великими комбайнами і тракторами, для невеликих ділянок теж знайдеться відповідна техніка. Радимо обзавестися мотоблоком - невеликим агрегатом з навісними змінними знаряддями до нього. На відміну від великої техніки, мотоблоки з насадкою картоплекопач пройдуть по ділянці, не забиваючи і не спресовуючи грунт, і викопає ваш урожай швидко, без шкоди йому.

Крім збору картоплі, з належним навісним обладнанням, мотоблок стане в нагоді і пізніше - для прибирання снігу, розорювання грунту під посіви, скошування трави, посіву зернових і посадки овочів.

Обрізати дерева і кущі

Після збору врожаю приходить час підготувати дерева до зимування: обрізати всохлі, зламані гілки, уражені хворобами. Тут допоможуть висоторізи - один з типів садових тримерів, пристрій для обрізки високих дерев. Електричний або бензиновий висоторіз впорається з обрізанням дерев швидше механічного. За рахунок телескопічної ручки ви зможете без драбини, з землі дістатися до високих гілок в кроні. Не забудьте затерти зрізи садовим варом, щоб дерево без наслідків пережило втрату гілок.

Кущорізи - ще один з садових тримерів, з яким ви швидко приведете в ідеальний порядок живопліт, ягідні або декоративні чагарники у вашому саду або палісаднику. Автоматичний кущоріз, на відміну від секатора, дозволяє швидко задати кущам форму різної складності, зрізуючи десятки гілок під однаковим кутом в той час, коли ручний секатор перекушує тільки одну.

Прибрати газон

Якщо навесні, після сходу снігу, ви плануєте швидко отримати акуратний свіжий газон, вам потрібно підготуватися до цього - з осені постригти вже суху високу траву і прибрати її залишки. Не відкладайте прибирання до весни: осіннє прибирання газону важливе для санітарії саду, адже в густому "повсті" сухої газонної трави переживають зиму личинки шкідників. Газонокосарки справляються із сезонною стрижкою краще ручної коси, адже ви можете легко варіювати висоту обрізки і швидко, без втоми впораєтеся з великою площею.

Універсальний інструмент, який полегшить осінні роботи в саду, - ручна бензопила. Найменш габаритні і дуже легкі побутові бензопили коштують недорого, так що такий апарат може собі дозволити кожен. А лежати без діла у доброго господаря він точно не буде. Бензопили створені не тільки для того, щоб валити непотрібні дерева. За допомогою бензопили ви і дров заготовите, і гілки зможете підрізати.

На сайті ми зібрали солідний асортимент техніки для саду, яка стане в нагоді вам восени. Тут ви знайдете не тільки інструменти, про які сказано в статті, а й десятки інших для різних цілей і обсягів робіт. Ви можете вибрати і замовити будь-яку техніку для саду прямо зараз. А якщо самостійно не можете визначитися з вибором або не знаєте, що саме вам потрібно, - зверніться до нас: наші фахівці підберуть і порадять вам кращі моделі техніки під будь-які завдання, які ви назвете.

Напишите комментарий

* Имя:
* E-mail: (Нет публикаций)
   Веб-сайт: (Ссылка на сайт с http://)
* Комментарий:
Введите код