Мотокоси Husqvarna
 Jun 1, 2021    0 Комментариев
Мотокоси Husqvarna

Мотокоса являє собою функціональний пристрій, який забезпечує стрижку газону або галявини на важкодоступних ділянках. Її функціонал дає можливість усунути навіть зарості молодих дерев і чагарників. У разі, якщо розширити функціональність мотокоси додатковими насадками, ви зможете рівняти клумби і живопліт.

Мотокоси Husqvarna допоможуть Вам продуктивно впоратися з роботою, так як вони вирізняються простотою управління і транспортування. Ви зможете легко і просто підстроїти їх під власні потреби. Вони оснащені великою кількістю практичних функцій.

Велика кількість особливостей, якими володіють газонокосарки Husqvarna, робить їх незамінним помічником у побуті і на професійному рівні:

Регульована рукоятка. Регульована ергономічна рукоятка для максимальної зручності.

Антивібраційна система. Ефективні антивібраційні демпфери поглинають вібрацію, а також зменшують навантаження на кисті та передпліччя користувача.

Двигун X-Torq. Двигун з технологією X-Torq зменшує число шкідливих викидів на 75% і на 20% економить пальне.

Проста зміна різального обладнання. Магнітний фіксатор спрощує заміну ріжучого елемента.

Функція SAVE. Вибирайте SAVE для максимального часу роботи без підзарядки (акумуляторні мотокоси).

Система легкого запуску. Двигун і стартер гарантують швидкий і легкий запуск. Опір шнура стартера знижено на 40%.

Комбінований захисний кожух допускається використовувати разом з ножем для трави або тримерною головкою.

Мотокоси Husqvarna, за характеристиками і сферам застосування, можна поділити на професійні та побутові.

Професійні мотокоси застосовують у промисловій сфері. В основному їх використовують комунальні господарства для облагородження територій або заготівлі сіна.

Популярні професійні моделі:

Купити мотокосу Husqvarna 545RХ

Купити мотокосу Husqvarna 535RХ

Купити мотокосу Husqvarna 545FR

Побутові мотокоси - найбільш популярний інструмент для дачі і будинку. Годяться для боротьби з бур'янами, покосу трави на невеликих і середніх за обсягом територіях.

Популярні побутові мотокоси:

Купити мотокосу Husqvarna 128R

Купити мотокосу Husqvarna 129R

Купити мотокосу Husqvarna 135R

Мотокоси Husqvarna - міцні тримери, які вирізняються своєю потужністю і багатофункціональністю. Всі вони представлені універсальними і нескладними у застосуванні завдяки малій вазі та інтелектуальним функціям.

Купити мотокосу Husqvarna Ви можете в нашому магазині для саду та будинку VITALTECHNO. У нас представлена ​​велика кількість бензинових, електричних та акумуляторних моделей мотокос даного виробника. Ми є офіційним дилером компанії Husqvarna. Купуючи даний вид обладнання в нашому магазині, ви заздалегідь захищені від проблеми з відсутністю ремонтного сервісу і покупкою деталей, а також отримуєте безкоштовні консультації та професійний підбір обладнання. Весь асортимент, зібраний в магазині, - сертифікований і якісний. При дотриманні інструкції представлені моделі прослужать вам довго, а в разі поломки - ви зможете замінити деталі.

Напишите комментарий

* Имя:
* E-mail: (Нет публикаций)
   Веб-сайт: (Ссылка на сайт с http://)
* Комментарий:
Введите код