Газонокосарки Husqvarna
 Jun 1, 2021    0 Комментариев
Газонокосарки Husqvarna

Швидко і просто позбутися від густої ​​рослинності на території будинку або дачі допоможе спеціальне обладнання - газонокосарка. Нинішні виробники пропонують споживачам великий асортимент газонокосарок різних модифікацій, що розрізняються за правилами експлуатації, технічними особливостями і принципом роботи.

Компанія Husqvarna відома у всьому світі своїм садовим інструментом.

Газонокосарки даного виробника відповідають абсолютно всім стандартам якості і представлені тим обладнанням, завдяки якому можна з легкістю обробити садову площу або великі ділянки територій.

В асортименті фірми Husqvarna є різні види косарок для різноманітних цілей. Крім того компанія виготовляє запчастини для власної техніки, турбуючись про її цілісність і найвищу якость.

Газонокосарки Husqvarna мають ряд особливостей:

• простота і легкість в експлуатації - ніяких перенапруг, тільки комфортна і безпечна робота;

• довговічність - завдяки застосуванню однокомпонентної оцинкованої ріжучої деки кожна модель працює стабільно;

• ергономічність - абсолютно все обладнання Husqvarna має міцну і опрацьовану конструкцію, тому з нею приємно працювати.

Основні види газонокосарок Husqvarna:

Ручні косарки. Такі косарки для трави прекрасно годяться для не дуже великих площ. Вони відмінно справляються навіть з високою травою.

Бензинові. Мають в своїй конструкції потужний двигун, завдяки якому можна з легкістю піддавати обробці великі ділянки.

Барабанні моделі. Ці пристрої застосовуються на невеликих садових площах і мають малогабаритну конструкцію.

Самохідні. Моделі добре годяться в разі обробки середніх або великих зон. Міцні та надійні інструменти спрощують косіння трави.

Косарки з передачею на передні колеса. Ці моделі мають удосконалену систему зчеплення, тому можуть застосовуватися на нерівній, мокрій і шорсткій поверхні.

Повнопривідні моделі Husqvarna. Завдяки застосуванню повного приводу, можна зрізати траву на слизькій, нерівній і мокрій поверхні. Косарки крім того можна використовувати для роботи на схилах.

За допомогою додаткових функцій, які представлені в більшості моделей газонокосарок, такі як: самохідність, наявність травозбірника, функція мульчування, регулювання висоти зрізу, працювати з таким обладнанням не становить особливих труднощів і приносить одне задоволення.

Купити газонокосарку Husqvarna Ви можете в нашому магазині для саду та будинку VITALTECHNO. У нас представлена велика кількість механічних, бензиновихелектричних та акумуляторних моделей косарок даного виробника.

Популярні механічні моделі:

Купити газонокосарку Husqvarna 54

Купити газонокосарку Husqvarna 64

Бензинові моделі:

Купити газонокосарку Husqvarna LC 140S

Купити газонокосарку Husqvarna LC 247S

Купити газонокосарку Husqvarna LC 551SP

Електричні:

Купити газонокосарку Husqvarna LC 141с

Акумуляторні:

Купити газонокосарку Husqvarna LC 141i

Купити газонокосарку Husqvarna LC 353ivX

Купити газонокосарку-робот Husqvarna AM 315

Райдери:

Купити райдер Husqvarna R 214C

Купити садовий трактор Husqvarna TC 242TX

Купити райдер Husqvarna RC 318T

Купити газонокосарку Husqvarna у нас не складе великих труднощів. Ми є офіційним дилером компанії Husqvarna. Купуючи даний вид обладнання в нашому магазині, ви заздалегідь захищені від проблеми з відсутністю ремонтного сервісу і покупкою деталей, а також отримуєте безкоштовні консультації та професійний підбір обладнання. Весь асортимент, зібраний в магазині, - сертифікований і якісний. При дотриманні інструкції представлені моделі прослужать вам довго, а в разі поломки - ви зможете замінити деталі.

Напишите комментарий

* Имя:
* E-mail: (Нет публикаций)
   Веб-сайт: (Ссылка на сайт с http://)
* Комментарий:
Введите код