Мийки Husqvarna
 Jun 1, 2021    0 Комментариев
Мийки Husqvarna

Мийка високого тиску все частіше зустрічається в арсеналі власників приміських будинків і професійних будівельників. За останні 15 років діапазон завдань для цих приладів різко розширився - з'явилися фасади, що миються, зросла кількість заміських будинків з садовими доріжками, з'явилися покриття, що вимагають обслуговування з підтримкою мийок високого тиску. В результаті такий пристрій став дуже затребуваним, а часом і незамінною частиною будівельно-домашнього процесу. Це направило виробників на збільшення асортименту на користь малогабаритних і недорогих моделей, доступних будь-якому власникові.

Мінімийки - абсолютно новий напрямок діяльності для шведського концерну Husqvarna, проте дані пристрої вже добре зарекомендували себе завдяки традиційно високій якості, інтуїтивно зрозумілому управлінню, ергономічній конструкції, а також можливості використання широкого діапазону додаткових аксесуарів (насадок, шлангів та ін.) Всього в лінійці мийок високого тиску Husqvarna PW представлено близько 10 модифікацій, які відрізняються робочим тиском, продуктивністю та іншими параметрами.

Перш ніж купити мийку високого тиску Husqvarna, варто звернути увагу на такі характеристики:

Тиск. Дана характеристика демонструє, наскільки сильний напір створює мінімийка (вказується в барах). Чим більший тиск води, тим швидше і ефективніше очищається та чи інша поверхня.

Продуктивність. Витрата води - це той обсяг води, який мийка високого тиску витрачає за одиницю часу (вказується в л/год).

Довжина шланга. Від довжини шланга залежить, на якій найбільшій відстані від місця установки мінімийки ви можете працювати. Однак чим довший шланг, тим більша втрата водяного тиску, тому рукавами довжиною понад 10 метрів в основному забезпечуються професійні моделі, що володіють високими характеристиками робочого тиску і продуктивності.

Переваги мийок високого тиску Husqvarna:


• Ефективне очищення практично будь-якої поверхні.

• Інтуїтивно зрозуміле управління.

• Комфортне транспортування.

• Сполучні елементи, що запобігають заплутуванню шланга.

• Можливість забору води не тільки з водопроводу, а й резервуарів.

• Система Quick Connect для більш швидкого приєднання насадок і шланга.

• Відсік для зручного зберігання аксесуарів.

• Система зберігання електрокабелю з функцією швидкого розмотування.

• Багатофункціональність, що забезпечується великою кількістю додаткових аксесуарів.

• Металева конструкція насоса, забезпечує його довговічність.

Купити мийку високого тиску Husqvarna Ви можете в нашому магазині для саду та будинку VITALTECHNO. В наявності є як професійні моделі, так і для побутових потреб.

Популярні побутові мийки:

Купити мийку високого тиску Husqvarna PW 125

Купити мийку високого тиску Husqvarna PW 235

Купити мийку високого тиску Husqvarna PW 235R

Популярні професійні моделі:

Купити мийку високого тиску Husqvarna PW 450

Купити мийку високого тиску Husqvarna PW 360

Купити мийку високого тиску Husqvarna PW 460

Наш магазин є офіційним дилером компанії Husqvarna. Купуючи даний вид обладнання в нашому магазині, ви заздалегідь захищені від проблеми з відсутністю ремонтного сервісу і покупкою деталей, а також отримуєте безкоштовні консультації та професійний підбір обладнання. Весь асортимент, зібраний в магазині, - сертифікований і якісний. При дотриманні інструкції представлені моделі прослужать вам довго, а в разі поломки - ви зможете замінити деталі.

Напишите комментарий

* Имя:
* E-mail: (Нет публикаций)
   Веб-сайт: (Ссылка на сайт с http://)
* Комментарий:
Введите код