Мотопомпи для брудної води
 Dec 27, 2020    0 Комментариев
Мотопомпи для брудної води

Мотопомпи для брудної води - це затребуваний і досить поширений вид автономної техніки.

Вони призначені для перекачування, подачі і перемішування великих обсягів брудної води, характеризуються великою областю застосування. Даний вид помп широко застосовується в будівельній і видобувній галузях - для викачування рідини з будівельних котлованів і траншей, затоплених підвальних приміщень та льохів. Мотопомпа для сильнозабрудненої води може бути успішно використана для повного осушення природних і штучних водойм, а також з їх допомогою відкачують брудну воду з заболочених ділянок, що утворилися в результаті рясних опадів чи інтенсивного танення снігу. Крім того, таке обладнання користується популярністю серед працівників комунальних служб, яким часто доводиться усувати наслідки аварій в системах водопостачання і каналізації.

Особливості конструкції

  • Всі пристосування для роботи з брудною водою мають спеціальні насадки - фільтри. Вони являють собою сітки різного розміру. Вид встановлюваного фільтра залежить від ступеня забрудненості рідини.
  • Залежно від маси що надходить в пристрій, виробники пропонують 2 види механізмів: відцентровий і мембранний. Перший варіант призначений для самої густої маси. Такою помпою працівники спустошують каналізацію або прибирають приміщення, в яких розводиться худоба.
  • Рама агрегату виконується з досить міцного сплаву, завдяки якому пристрій надійно захищений від зовнішніх пошкоджень. Внутрішні комплектуючі теж виробляються з литого сплаву, які майже не мають стиків. Отже, ви можете бути впевнені, що ваш двигун в безпеці.

При виборі бензинового або дизельного помпового насоса, який планується використовувати для відкачування брудної води, слід враховувати цілий ряд факторів, що безпосередньо впливають на ефективність роботи, тривалість експлуатації та надійність такого устаткування. Основними параметрами, на які орієнтуються при виборі мотопомп, є:

  • натиск рідкого середовища, який здатний сформувати насос для брудної води (від даного параметра залежить розмір часток відкачуваного насосом піску або інших твердих включень в рідкому середовищі, а також відстань, на яку вода що перекаюється буде транспортуватися по горизонтальній ділянці напірного рукава);
  • продуктивність пристрою, тобто обсяг рідини, який він здатен перекачати за одиницю часу;
  • потужність приводного двигуна;
  • витрата палива, споживаного приводним двигуном.

Вибираючи мотопомпу для відкачування брудної води, слід звертати увагу на тип двигуна. Якщо планується відкачувати не сильно забруднену воду, можна зупинитися на більш бюджетних моделях, оснащених двотактним двигуном. Якщо ж за допомогою мотопомпи треба буде відкачувати рідини різного ступеня забрудненості, то для таких цілей слід вибирати більш потужне обладнання, на якому встановлений приводний двигун чотиритактного типу.

Різні моделі мотопомп для брудної води відрізняються одна від одної і своїми розмірами. Потужність і продуктивність обладнання безпосередньо впливають на його габарити і масу. Так, маса окремих моделей бензинових або дизельних мотопомп, призначених для відкачування сильнозабрудненої води, може досягати 70 кг. Переміщувати таке обладнання самому та без додаткових пристосувань буде нелегко. Саме тому, вибираючи грязьові помпи, слід зіставляти технічні характеристики з розмірами та масою пристрою.

У нашому магазині техніки для дому та саду VITALTECHNO представлений широкий вибір мотопомп для перекачування брудної води. Купуючи даний вид мотопомп у нас, ви заздалегідь захищені від проблеми з відсутністю ремонтного сервісу і покупкою деталей, а також отримуєте безкоштовні консультації та професійний підбір обладнання. Весь асортимент, зібраний в магазині, - сертифікований і якісний. При дотриманні інструкції представлені моделі прослужать вам довго, а в разі поломки - ви зможете замінити деталі.

Перейти до каталогу мотопомпи для брудної води

Напишите комментарий

* Имя:
* E-mail: (Нет публикаций)
   Веб-сайт: (Ссылка на сайт с http://)
* Комментарий:
Введите код