Обзор мотопомп на сайті VITALTECHNO
 Dec 27, 2020    0 Комментариев
Обзор мотопомп на сайті VITALTECHNO

Мотопомпи стають все більш затребуваною технікою в побуті, на дачах, садових ділянках, будівельних майданчиках та багатьох інших об'єктах. З їх допомогою можна перекачувати велику кількість рідин, ефективно використовувати при зрошенні полів, поливати город, відкачувати воду із затоплених приміщень, відходи з вигрібних ям, перекачувати воду при гасінні пожежі і т.д.

Мотопомпа представляє собою насос, забезпечений дизельним, бензиновим або газовим двигуном і може як викачувати, так і подавати рідину. На відміну від насоса, мотопомпа має вагому перевагу: вам не потрібно докладати власних зусиль - як в ручному варіанті, а також ви не залежите від електрики, адже вона приводиться в дію за допомогою двигуна внутрішнього згоряння. Мотопомпа - це мобільний і абсолютно автономний насос високої продуктивності.

У нашому магазині техніки для дому та саду VITALTECHNO представлений широкий вибір мотопомп для різного використання:

За типом двигуна:

Найпопулярніші мотопомпи - з 4-х тактними бензиновими двигунами, які здатні працювати з великими обсягами води, але коштують значно дешевше аналогів з дизельним двигуном і не вимагають додаткового обладнання газовим балоном.

Серед виробників варто виділити бренди Honda і Hyundai, які користуються попитом через свою високу надійність, низький рівень викидів в атмосферу відпрацьованих газів та економічні витрати палива.

До основних переваг мотопомпи Honda відносяться:

 1. Стабільність на протязі всього терміну експлуатації.
 2. Мобільність, завдяки компактним габаритам.
 3. Автономність.
 4. Економічність.
 5. Велике число додаткових функцій.

У мотопомпи Honda є ще одна особливість. У цьому агрегаті насос і двигун поєднує в одне ціле загальний вал, що дозволило відмовитися від використання приводних ременів. Тому двигуни виробника Honda дуже прості в сервісі, ремонті та експлуатації. Щоб уникнути поломки двигуна, пов'язаної з відсутністю масла в системі, він оснащується системою захисту.

Мотопомпи HYUNDAI економічні, що виражається в мінімальному споживанні палива та масла, а також здатності працювати по кілька годин без дозаправки. Їх реальний експлуатаційний ресурс зазвичай вищий терміну служби, нормативно встановленого виробником. Корпус мотопомпи HYUNDAI виготовлений з алюмінію, тому не боїться корозії, деформацій і температурних перепадів. Агрегат змонтований на потужній сталевій рамі, що спрощує його транспортування і додатково захищає від пошкоджень.

На що варто звернути увагу і як зробити правильний вибір, купуючи мотопомпу.

При покупці даного обладнання слід брати до уваги такі характеристики:

 • параметр продуктивності, вимірювані в л/хв .;
 • напірний рівень на вихідному патрубку;
 • висота підйому води;
 • ступінь глибини всмоктування;
 • розмір патрубків по діаметру отвору;
 • габарити і вагові параметри;
 • типові характеристики насосної системи;
 • тип двигуна і використовуване паливо;
 • пропускна здатність за величиною пропускаючих частинок.

Купити мотопомпу саме у нас, означає позбавити себе від сумнівів при виборі продукції. У магазині VITALTECHNO ви отримаєте безкоштовні консультації та професійний підбір потрібного вам обладнання. Наші фахівці пройшли навчання у виробників і знають все про товари на сайті. У нас якісний комплексний сервіс для клієнтів і якісні товари від виробників з усіма документами. Просте повернення і обмін протягом 14 днів після покупки. Гарантійне сервісне обслуговування. Також в нашому магазині можна оформити розстрочку від 2 до 10 платежів, і користуватися своєю покупкою вже завтра.

Перейти до каталогу мотопомпи. 

Теги: Мотопомпи

Напишите комментарий

* Имя:
* E-mail: (Нет публикаций)
   Веб-сайт: (Ссылка на сайт с http://)
* Комментарий:
Введите код