Трицикл - незамінний помічник у бізнесі та сільському господарстві
 Mar 27, 2019    0 Комментариев
Трицикл - незамінний помічник у бізнесі та сільському господарстві

Якщо ви якимось чином перетинаєтеся зі сферою сільського господарства або промислового виробництва, то вам напевно не далека проблема транспортування вантажу. Там, де автомобіль не дуже практичний, а рукам важко, на допомогу прийде універсальний транспортний засіб нового покоління - трицикл (вантажний мотоцикл).

Трицикл допоможе заощадити ваш час і сили. Такий вид транспорту вирізняється максимальною маневреністю, невеликою витратою палива і можливістю самоскидного вивантаження.





Для початку розберемося, що таке трицикл. Трицикл - це триколісна мототехніка, або, як їх називають - триколісні вантажні мотоцикли, які призначені для перевезення вантажів вагою до 1 тонни, також їх можна використовувати для перевезення людей. Пропонуємо вашому вибору вантажні та електричні трицикли.

Переваги трициклів:

- легкість в управлінні;

- маневреність;

- велика вантажопідйомність;

- економічність;

- доступна ціна в порівнянні з автотранспортом.

Сфери застосування трициклів (вантажних мотоциклів):





- можна використовувати для перевезення будматеріалів, сільськогосподарської продукції, продуктів харчування та інших вантажів;

- підійдуть для використання в пересувній торгівлі, наприклад, мобільна кав'ярня, кафе на колесах, продаж морозива та багато іншого;

- для транспортування обладнання, перевезення людей і вивезення сміття в комунальних службах;

- для виконання різних послуг в готельному бізнесі (на базах відпочинку, в готелях і санаторіях).

Купивши трицикл, ви отримаєте надійного помічника, який заощадить час, гроші і скоротить роботу в рази. Підібрати пристрій за всіма параметрами і оформити покупку вам допоможуть наші менеджери: телефонуйте, пишіть в чат або замовляйте товар через корзину.

Удачі у виборі!

Напишите комментарий

* Имя:
* E-mail: (Нет публикаций)
   Веб-сайт: (Ссылка на сайт с http://)
* Комментарий:
Введите код