Як вибрати електричну газонокосарку?
 Jun 21, 2019    0 Комментариев
Як вибрати електричну газонокосарку?

Отже, ви вже визначилися, що з двох варіантів: бензинова або електрична газонокосарка, вам потрібна електрична. Що робити далі, яку модель вибрати, на що звертати увагу, і як не допустити популярних помилок, пропонуємо розібратися далі.

До речі, з моменту появи першої газонокосарки пройшло майже 200 років. Першу газонокосарку винайшов англієць Едвінг Баддінг в 1830 році.

Головною перевагою електричної газонокосарки перед акумуляторною і бензиновою є її вартість. Електрогазонокосарка значно дешевша ніж її аналоги.

Якщо у вас вдома або на дачі є рівний газон, який вимагає регулярного догляду, то електрична газонокосарка стане вашим незамінним помічником.

Колісні електричні пристрої бувають двох типів: самохідні і несамохідні.

Самохідні

Потужність двигуна такої газонокосарки розподіляється між обертанням коліс і роботою ножа. Завдяки приводу на колеса газонокосарка сама рухається по газону, потрібно тільки керувати напрямком руху. Самохідна газонокосарка відносно важка по вазі, але керувати нею легко.

Несамохідні

Такі косарки потрібно переміщувати вручну, по вазі вони, звичайно, значно менші ніж самохідні, але, варто врахувати, що нерівний грунт доведеться долати з великим зусиллям. Плюс в тому, що подібні пристрої можна легко переносити з однієї ділянки на іншу або до місця зберігання.

Тепер давайте розглянемо основні, не менш важливі, параметри для вибору газонокосарки, які підійдуть під ваші вимоги, а також під ландшафт вашого газону.

Ширина скошування

Ширина скошування безпосередньо залежить від розмірів ножа і від самої конструкції. Більш бюджетні моделі мають ширину скошування близько 30 см, технічні можливості дорожчих газонокосарок можуть захопити площу до 50 см. Чим ширше скошена смуга, тим вища продуктивність газонокосарки. На практиці це означає, що ділянки з однією і тією ж площею можна пройти в одному випадку, скажімо за 10 проходів, а в іншому за 5. Але, цей параметр прямопропорційний вазі та вартісті. Тому, вибір в даному свипадку тільки за вами, адже у виробників представлено багато моделей, що підходять під різні критерії.

Висота скошуваної травиУ всіх електричних газонокосарок в основному застосовуються три типи установки заданої висоти:
- перестановка осі коліс
- регулювання висоти ножа за допомогою однієї кнопки або важеля
- перестановка кожного колеса.

Регулювати висоту можна вручну методом перестановки осі на деці (вставляти вісь в інший отвір). Більш зручний спосіб регулювання висоти ножа за допомогою кнопки або важеля на панелі управління. Але на практиці, найчастіше, власники газонів виставляють одну висоту і користуються нею завжди.

Потужність

Потужність газонокосарки потрібно підбирати в залежності від площі газону. Для ділянки площею 2-4 сотки вистачить потужності 600-800 Вт. Для більшої площі потрібна більш потужна газонокосарка на 1000-1600 Вт.

Травозбірник
Травозбірник є в більшості колісних моделей, він може бути жорстким і м'яким. Якщо травозбірник м'який -газонокосарка буде коштувати дешевше і навпаки. Жорсткий травозбірник більш зручний в експлуатації, але, якщо потрібно, його можна зняти.

Дека

Дека - це зона, де розташовані ножі. Є три варіанти її виконання: алюмінієвий, сталевий і пластиковий.
З якою декою придбати газонокосарку, щоб вона прослужила довше? Найнадійніша алюмінієва дека, вона не схильна до корозії і важить менше ніж сталева. Дека з пластика використовується в більш бюджетних моделях.

Виробник

Один з основних критеріїв, який слід врахувати при виборі електричної газонокосарки - це виробник. Сьогодні на українському ринку надано достатню кількість надійних виробників, серед яких: Al-ko, Hyundai, StigaIron Angel і т.д.

Додаткові функції

Крім основних параметрів, існує багато корисних дрібниць, які забезпечують більш комфортну й ефективну роботу. Наприклад, мульчування трави: скошена трава не викидається в травозбірник, а подрібнюється в косарці і в подрібненому вигляді висипається на землю, стаючи чудовим добривом. Або, наприклад, ширина коліс: газонокосарку з широкими колесами легше буде переміщати по ділянці, якщо на ній присутні нерівності.

Сподіваємося, що дана інформація була корисною, а більш детальну інформацію про конкретну модель електричної газонокосарки вам нададуть наші менеджери.

Напишите комментарий

* Имя:
* E-mail: (Нет публикаций)
   Веб-сайт: (Ссылка на сайт с http://)
* Комментарий:
Введите код