Міні-екскаватор: для чого потрібен і як вибрати
 Mar 21, 2019    0 Комментариев
Міні-екскаватор: для чого потрібен і як вибрати

Міні-екскаватор - зручне і компактне обладнання, яке відрізняється від великого екскаватора тільки розміром, вагою і деякими характеристиками. Міні-екватор може стати універсальним рішенням багатьох завдань на будівництві або в комунальному господарстві.

Отже, що можна робити за допомогою міні-екскаватора
Пристрій підійде для виконання будь-яких земляних робіт, прокладки комунікацій, закладки фундаменту, його можна використовувати в якості підйомного механізму або бура для отворів в землі. Міні-екскаватор - це незамінний помічник для роботи на невеликих будівельних майданчиках і місцях, куди неможливо під'їхати великою технікою.

При виборі міні-екскаватора пропонуємо звернути увагу на такі характеристики:

1. Максимальна продуктивність міні-екскаватора

Головна характеристика, на яку слід звертати увагу при виборі будь-якого товару, його продуктивність, міні-екскаватор не виняток. Це показник того, як швидко буде проводитися копання в відвал (без навантаження на самоскид). Щоб зрозуміти, що саме вам потрібно, сформулюйте основні завдання для пристрою: чи часто потрібно буде виконувати глибоке копання, чи потрібні вам функції навантажувача, а головне - в яких умовах буде працювати міні-екскаватор. Якщо роботи планується проводити на неглибоких траншеях, то немає сенсу купувати високопродуктивну техніку. Якщо буде потрібно копати глибоко, варто звернути увагу на більш потужну модель.

2. Функції навантажувача

Не всі моделі міні-екскаваторів мають функції навантажувача, тому тут важливо розставити пріоритети, якщо вам важлива можливість транспортування і вивантаження грунту - купуйте міні-самоскид.

3. Транспортування міні-екскаватора

Міні-екскаватор можна доставити на робочу площадку більш масштабним транспортом, в такому випадку, чим менша модель, тим дешевшою буде її доставка, тим більше що між об'єктами з невеликими відстанями пристрій зможе пересуватися самостійно. Міні-екскаватор вагою до 4 тонн можна легко перевезти на звичайному маніпуляторі.

4. Габарити: кабіна або навіс

Якщо ви зупинили свій вибір на міні-екскаваторі, то габарити дуже важливий критерій для вас, адже за допомогою такої техніки виконуються роботи в умовах обмеженого простору. Тому варто врахувати, що закрита кабіна буде займати більше місця, але працювати в ній буде комфортніше. Полегшений навіс не додасть значних розмірів міні-екскаватору, крім того ви зможете заощадити бюджет.

У нас ви зможете придбати якісні міні-екскаватори Minidiger від українського виробника. В асортименті надані міні-самоскиди, колісні і гусеничні міні-екскаватори. Цікаво, тоді телефонуйте!

Напишите комментарий

* Имя:
* E-mail: (Нет публикаций)
   Веб-сайт: (Ссылка на сайт с http://)
* Комментарий:
Введите код