Який мотоблок найкращий для обробки землі
 Jan 18, 2022    0 Комментариев
Який мотоблок найкращий для обробки землі

Мотоблок – це незамінне у сільськогосподарських роботах обладнання. Звичайно, основними функціями мотоблока є земельні роботи, а конкретніше - оранка, боронування, підгортання, нарізування рядів тощо. Однак можливості мототехніки набагато ширші.

Важливо пам'ятати, що для обробки різних типів ґрунту слід використовувати конкретний мотоблок. Перед покупкою агрегату потрібно поставити собі кілька запитань:

• для яких цілей купується техніка;

• який розмір оброблюваної ділянки та тип ґрунту;

• чи потрібне додаткове навісне обладнання.

Якщо мотоблок купується для періодичної роботи на дачній ділянці, варто вибрати техніку легкого класу. Для освоєння нових ділянок землі краще придбати машину середнього класу, тому що обробіток ґрунту буде більш продуктивним і не займе багато часу. Для роботи на ділянках понад 1 гектар варто зупинити свій вибір на важкому дизельному мотоблоці — він працює безперебійно і його можна використовувати для комунальних завдань.

При виборі мотоблока для обробки землі дуже важливо враховувати цілий ряд факторів, у тому числі розміри ділянки та особливості робіт, що проводяться, а також фізичні можливості оператора. Крім того, слід звертати увагу на надійність конструкції мотоблока, її енергоефективність та потужність. На сьогодні найбільшою популярністю серед мотоблоків для обробки землі користуються виробники “Iron Angel, Forte, Кентавр”.

Популярні мотоблоки легкого класу:

Мотоблок Кентавр МБ 2050Д/М2

Мотоблок Кентавр МБ 2061Д

Мотоблок Forte HSD1G-1050 10

Популярні мотоблоки середнього класу:

Мотоблок Кентавр МБ1080ДЕ

Мотоблок Iron Angel GT11

Мотоблок Forte МК-2К-7.0

Популярні мотоблоки важкого класу:

Мотоблок Кентавр МБ 1012Д

Мотоблок Forte HSD1G-121Е

Мотоблок Кентавр МБ 2012ДЕ

У нашому магазині техніки для дому та саду VITALTECHNO представлений широкий вибір мотоблоків. Сервісний центр VITALTECHNO обслуговує та ремонтує всі види мотоблоків, культиваторів, райдерів, аераторів.

Для більш детальної інформації про те, як вибрати та використовувати мотоблок, рекомендуємо ознайомитися зі статтею «Мотоблок - незамінний помічник для різних сільськогосподарських робіт».

Напишите комментарий

* Имя:
* E-mail: (Нет публикаций)
   Веб-сайт: (Ссылка на сайт с http://)
* Комментарий:
Введите код