Як вибрати снігоприбирач
 Ноя 22, 2021    0 Комментариев
Як вибрати снігоприбирач

Що таке снігоприбирач. Призначення. Види.

Снігоприбирач - це спеціальна техніка з двигуном внутрішнього згоряння або електродвигуном, яка використовується для очищення вулиць від льоду та снігу.

Принцип роботи снігоприбирача подібний до газонокосарки. Машина захоплює сніг, перерозподіляє його та відкидає перед собою або убік. Сучасні снігоочисники легкі в управлінні, високоефективні, мають відмінну маневреність.

Стандартна конструкція снігоприбирача включає:

· Корпус, виконаний переважно з металу;

· Колеса або гусениці;

· Бензиновий або електричний двигун;

· Керуючі елементи, що регулюють кути повороту та дальність відкидання;

· Пристосування для збирання снігу (ківш та шнеки);

· Жолоб для відкидання снігу убік.

Снігоприбиральники бувають різних видів та розмірів – від мініатюрних до потужних самохідних агрегатів. Кожна модель має певний набір характеристик, які, залежно від умов, допомагають виконувати головне завдання – якісно прибирати сніг.

Усі снігоприбирачі умовно можна поділити так:

За призначенням:

· Для збирання свіжого снігу;

· Для мокрого або снігу, що злежався;

· Універсальні.

За типом пересування:

· Самохідні;

· Несамохідні.

За типом живлення:

· Бензинові;

· Акумуляторні;

· Електричні.

Вибір снігоприбирача

Щоб правильно підібрати снігоприбиральну машину, необхідно зрозуміти – для яких цілей і на яких площах використовуватиметься дана техніка.

Насамперед слід звернути увагу на тип двигуна, що підходить вам найбільше. Вони поділяються на: бензинові, електричні та акумуляторні. Найчастіше показник потужності двигуна становить від 2 до 12 к. с.

Електричні снігоприбирачі


Невеликі території площею до 100 кв. м., наприклад, автостоянки, майданчики, доріжки та тротуари перед під'їздом офісної будівлі, котеджу, кафе, готелю можна прибирати за допомогою компактного електричного снігоприбирача. Особливо ефективні такі апарати для регулярного збирання невеликого шару свіжого снігу. Дальність відкидання снігу може бути від 2 до 7 метрів. Ці моделі мають невеликий розмір, їх легко зберігати. Вони дуже прості у використанні, потребують мінімального догляду, але розмір ділянки, що обслуговується, обмежується довжиною кабелю.

Ціновий діапазон у магазині VITALTECHNO від 580 грн. до 12 000 грн.

· Шнеки снігоприбиральників виготовляють із металу або пластику. Металевий шнек більш міцний і довговічний, легко справляється зі щільним снігом, що злежався. Пластиковий шнек розрахований на прибирання легкого свіжого снігу. Він більш делікатно впливає на поверхню та не ушкоджує декоративні тротуарні покриття. Електричні снігоприбирачі підключаються до звичайної розетки 220 В, які є на всіх електрифікованих об'єктах.

· Вага - важливий параметр снігоприбиральної техніки. Чим менша вага машини, тим вона маневреніша, тим простіше нею керувати, переміщати з місця на місце у вимкненому стані. Електричні снігоприбирачі вирізняються легкою вагою – це одна з вагомих переваг. Вага більшості моделей 15-20 кг. Це відмінний варіант для користувачів, які не можуть похвалитися видатною фізичною силою, для жінок та людей похилого віку.

· Висота захоплення снігоприбирача залежить від висоти снігозабірника. Вона визначає висоту снігового покриву з яким здатний справлятися снігоприбиральник. Зазвичай висота ковша електричних пристроїв не перевищує 28 см. Це означає, що з їх допомогою можна усувати з ділянки снігові кучугури заввишки до 28 см.

· Від ширини снігозабірника залежить продуктивність роботи. Ширина захвату означає ширину смуги, яку ви зможете очистити від снігу за один прохід. Чим ширший ківш, тим менше проходів по ділянці, і тим швидше буде виконано роботу.

Переваги електричних снігоприбиральників:


· Невелика вага;

· Низький рівень шуму;

· Екологічність;

· Маневреність;

· Просте управління та легке обслуговування;

· Зручне зберігання;

· Економічність.

Недоліки електричних снігоприбиральників:


· Прив'язка до електромережі;

· Обмежена потужність;

· Наявність кабелю.


Популярні електричні снігоприбирачі:

Снігоприбиральник Hyundai S 500

Снігоприбиральник Stiga ST8051AE

Снігоприбиральник Hecht 9181 E

Акумуляторні снігоприбирачі

Снігоприбирачі, що живляться від акумуляторної батареї за рівнем продуктивності, наблизилися до електричних машин, які працюють від мережі, а за мобільністю та зручністю навіть обігнали їх. У той же час призначення залишилося колишнім - побутове використання в невеликих дворах і прибирання пухкого м'якого снігу. В ідеалі, приступати до роботи потрібно відразу після закінчення снігопаду, поки кучугури ще не встигли злежатися і вкритися льодом. З важким, зледенілим і, тим більше, з мокрим снігом, агрегати якщо і впораються, то з великими труднощами.

Ціновий діапазон у магазині VITALTECHNO від 8000 грн. до 12 200 грн.

Декілька факторів і характеристик, на які треба звертати увагу при виборі акумуляторного снігоприбирача.

  1. Потужність двигуна. Чим вища ця характеристика, тим більше снігу можна забрати за певний проміжок часу.
  2. Дальність викиду снігових мас. Це залежить від швидкості обертання ротора в очисній системі. Що швидше він обертається, то далі викидає.
  3. Розміри ковша. Тут необхідно звернути увагу на висоту та ширину елемента. Чим більший ківш, тим більше снігу він захоплюватиме, тобто продуктивність буде вищою.
  4. Спосіб запуску. Виробники пропонують три варіанти: ручний, автоматичний та комбінований.

Переваги:

· Висока мобільність агрегату. Важить снігоприбиральник не більше 20 кг залежно від моделі. Його легко пересувати навіть по нерівній поверхні.

· Простота експлуатації. Мінімум різних функцій дає можливість керувати апаратом навіть людям, які бачать його вперше.

· Акумуляторні снігоприбирачі - прилади, які прості в обслуговуванні.

· У процесі роботи вони не виробляють багато шуму, як бензинові. Не викидають в атмосферу продукти згоряння палива.


Недоліки:

· Невелика потужність у порівнянні з бензиновими моделями.

· Якщо акумулятор розрядився, доводиться зупиняти снігоприбиральні роботи та ставити його на зарядку. У цьому плані бензинові виграють, адже в них можна одразу залити паливо та продовжувати роботу.


Популярні акумуляторні снігоприбирачі:

Снігоприбиральник Greenworks GD40ST

Снігоприбиральник Greenworks GD40SB

Бензинові снігоприбирачі

Бензинові снігоприбирачі - машини з двигуном внутрішнього згоряння, призначені для збирання снігу на великих територіях. З їх допомогою розчищають доріжки та під'їзні шляхи. У побуті бензинова снігоприбиральна машина користується попитом у власників дач і приватних будинків. У професійній сфері використовується комунальними службами керуючих компаній та різних установ: магазинів, шкіл, дитячих садків та інших організацій. Більш потужні снігоприбирачі використовують на великих територіях, у місцях, де немає доступу до електромережі, а також там, де сніг забирається нерегулярно. Як правило, такі снігоочисники самохідні. Вони високоефективні, більш продуктивні та автономні.

Ціновий діапазон у магазині VITALTECHNO від 10900 грн. до 166 000 грн.

· Найважливішим критерієм вибору бензинового снігоприбирача є потужність двигуна. Від цього показника залежать інші характеристики машини, наприклад, функціональність і ціна. Найдешевшими бензиновими снігоприбирачами вважаються моделі, укомплектовані двигуном потужністю в межах 3-3,5 к. с. Ці конструкції характеризуються невеликими габаритами, високою маневреністю. Сфера їх застосування поширюється на прибирання доріжок перед будинком від свіжого снігу, а також під'їздів до будинку та зони навколо гаража. Для розчищення територій із значною площею підійдуть модифікації із збільшеним запасом потужності, наприклад 9 к. с. і більше. Потужні агрегати призначені для обробки великих об'єктів.

· Другий за значенням критерій відбору - розмір робочої зони. Цей параметр складається з двох показників: ширини та висоти захоплення. У найпростіших моделях висота захоплення варіюється в межах 30-35 см, в більш дорогих модифікаціях вона становить близько 70 см. Деякі конструкції мають можливість здійснювати налаштування положення полозів, регулюючи тим самим висоту захоплення в залежності від рельєфу поверхні, що обробляється. Ширина робочої зони становить близько 50-100 см.

· Від об'єму паливного бака залежить час, протягом якого машина може ефективно працювати без перерви на додаткову заправку. Мінімальний показник складає 1,6 л. Такий агрегат здатний працювати без перерви протягом 1,5-2 годин.

Популярні бензинові снігоприбирачі:

Снігоприбиральник Iron Angel ST 5608

Снігоприбиральник Stiga ST3255P

Снігоприбиральник Hyundai S 7066

При виборі снігоприбирача варто також звернути увагу і на такі параметри, як тип жолоба, розмір ковша, матеріал з якого виготовлені комплектуючі, скільки ступенів очищення має техніка, а також додаткові функції, які можуть відіграти вирішальну роль при виборі. Так, для складних ландшафтних ділянок (у садах, скверах, парках) краще вибирати техніку, оснащену додатковим обладнанням, що полегшує керування машини, наприклад, важелями та пристроями з автоматичною функцією повороту.

Гусеничні моделі більш прохідні, однак вони менш маневрені в порівнянні з колісними агрегатами. Їх можна використовувати на похилих поверхнях та на ділянках з перешкодами.

Зверніть увагу також на марку обладнання. Інтернет-магазин VITALTECHNO пропонує високоякісні снігоприбирачі від найвідоміших світових брендів. Великий вибір снігоочисників дозволяє вибрати машину, відповідно до вимог та бюджету:

· Al-ko;

· Honda;

· HECHT;

· ALPINA;

· Daewoo;

· Husqvarna;

· Hyundai;

· Iron Angel;

· Konner&Sohnen;

· Oleo-Mac;

· Stiga;

· Forte та ін.

Також ми хочемо представити вашій увазі новинку цього року – це всесезонна мультифункціональна машина від торгової марки "Könner & Söhnen".

KS 7HP-MFM – це ефективна машина, що поєднує велику кількість функцій для виконання сільськогосподарських робіт протягом усього року. Головною особливістю даної машини є самохідність та активне навісне обладнання, завдяки чому агрегат не потребує додаткових зусиль з боку користувача та майже сам справляється з широким спектром завдань.

Асортимент різних насадок, що встановлюються на мотоблок мультифункціональної машини, можна використовувати для таких робіт як прибирання снігу, пилу, бруду, опалого листя або іншого сміття, обробка землі, підстригання трави, заготівля сіна, покос зернових культур або диких рослин, планування грунту і т.д. Машина з такими можливостями стане в нагоді не тільки в приватному будинку або на дачі, але і для готельних комплексів, заміських будинків відпочинку, садових товариств і т.д.

Високопродуктивна машина Könner & Söhnen обладнана надійним бензиновим двигуном К&S потужністю 6,5 к. с., відповідає всім європейським стандартам якості, зокрема сучасному екологічному стандарту EURO-V. Машина має збільшену кількість передач (5 вперед, 2 назад) і вал відбору потужності, що дозволяє підібрати потрібну швидкість руху, кут повороту і нахилу для кожної окремої насадки, значно підвищуючи ефективність робіт, що проводяться.

Придбавши таку машину ви суттєво економите свої гроші та зусилля, адже немає необхідності купувати, збирати та розбирати різні агрегати, лише замініть насадку; зміна насадок відбувається за лічені секунди без використання додаткових інструментів та навичок.

Зберігання снігоприбиральної машини


Правильне зберігання снігоприбирача дуже важливе, адже саме від цього залежить, як довго він прослужить і наскільки якісно зможе виконувати свою роботу.

· Не можна зберігати обладнання поблизу відкритого вогню. Після роботи обов'язково необхідно на кілька хвилин залишати двигун увімкненим, перед тим, як поставити сніговідкидач у гараж, для того, щоб сніг розтанув і випарувався. Такий профілактичний захід сприяє запобіганню утворення крижаної кірки на шнеку та роторі. Перед зберіганням необхідно забезпечувати охолодження снігоприбирача (не менше п'яти хвилин). Не ставити в опалювальне приміщення відразу, оскільки волога, випаровуючись, осідає на метал, виходить парниковий ефект і починається корозія.

· Снігозабірник необхідно очищати щоразу після закінчення роботи, попередньо обов'язково переконайтеся, що всі деталі, що рухаються, зупинилися.

· Перед тим, як прибрати техніку на зберігання, потрібно перевірити стан болтів і кріплень, а також інших елементів, за необхідністю проводьте їхню затяжку. Це важливо для забезпечення подальшої безпечної роботи.

· Зберігати снігоприбирачі потрібно в сухому місці, що достатньо провітрюється. Для зберігання підійде гараж, сарай.

· Обов'язково перед встановленням на зберігання потрібно злити з бака бензин. Зберігати його слід у закритих ємностях, окремо від механізмів, розміщуючи та дотримуючись усіх необхідних правил протипожежної безпеки.

· Усі деталі, включаючи шнеки снігоприбирача, зрізні та інші болти потрібно змастити спеціальними технічними маслами, щоб уникнути окислення, корозії металів та захистити їх від іржі.

· По можливості снігоприбиральна машина повинна накриватися спеціальним чохлом, який перешкоджає попаданню пилу та інших забруднень на поверхні та деталі техніки.

Дотримуючись правил експлуатації, техніки безпеки, не заощаджуючи на спеціальних захисних наборах, ви не тільки убезпечите себе і оточуючих від непередбачених наслідків, але й продовжите термін служби свого снігоприбирача.

Пам'ятайте, що функціонал, характеристики та особливості конкретного снігоприбирача можуть відрізнятися від ваших потреб. Тому перед покупкою рекомендуємо отримати консультацію спеціаліста.

Придбати снігоприбиральну машину ви можете у нашому інтернет-магазині VITALTECHNO. Торкнутися, порівняти, включити та побачити якісні агрегати, установки, техніку та обладнання ви можете у новому магазині-шоурумі VITALTECHNO! Магазин відкрився в режимі шоурум та пункт видачі товарів. Все представлене обладнання в магазині сертифіковано та має заводську гарантію від 1 до 5 років. Купуючи обладнання в нашому магазині, ви можете бути спокійними: наші фахівці завжди проконсультують вас та допоможуть вирішити питання будь-якої складності.


Телефони: +38 (044) 227-41-10;

+38 (067) 463-85-86;

+38 (050) 404-58-49;

+38 (093) 170-17-06;

E-mail: [email protected]

Skype: VITALTECHNO UA

Напишите комментарий

* Имя:
* E-mail: (Нет публикаций)
   Веб-сайт: (Ссылка на сайт с http://)
* Комментарий:
Введите код