Як використовувати культиватор на дачі
 Jan 18, 2022    0 Комментариев
Як використовувати культиватор на дачі

Культиватори дозволяють значно спростити та прискорити процедуру обробітку ґрунту. Термін служби техніки залежить від правильності експлуатації.

Перед початком робіт перевірте територію на наявність каміння та інших твердих сторонніх об'єктів. Тверді предмети можуть завдати шкоди не тільки оточуючим, а й деталям самого культиватора.

Поради щодо експлуатації


• Перегрів двигуна загрожує поломками ключових частин, особливо це стосується електричних та бензинових культиваторів. Після тривалої роботи потрібно зробити паузу і дати двигуну охолонути.

• Не забувайте піднімати колесо транспортування під час роботи, воно служить тільки для переміщення техніки.

• У деяких агрегатів рукоятка обертається в горизонтальній площині, це дозволяє йти поруч із технікою, не витоптуючи пухкий ґрунт.

• Сошник розташований позаду культиватора. Впираючи його в ґрунт, оператор змушує культиватор працювати на одному місці. Якщо підняти сошник, то фрези потягнуть культиватор уперед. При роботі з культиватором залежно від типу ґрунту важливо правильно маніпулювати цим елементом, уповільнюючи та прискорюючи техніку.

• Кількість фрез, що встановлюється на вал, впливає на інтенсивність обробки. На щільному ґрунті легше працювати з невеликою шириною захвату.

• При обробці ґрунту вздовж клумб з боків від фрез необхідно встановлювати захисні диски. Це захистить листя рослин від попадання під ніж.

• У процесі робіт на фрезах культиватора та редукторі може заплутуватись рослинність, після завершення робіт її необхідно знімати. При цьому всі маніпуляції з фрезами робляться при заглушеному двигуні і в рукавичках, так як об гострі краї можна легко порізатися.

Термін експлуатації культиватора залежить від правильного та своєчасного технічного обслуговування. Воно включає використання якісних масел і палива, а також регулярну їх заміну і поповнення. Для правильної роботи з культиватором слід суворо дотримуватися правил техніки безпеки, ігнорування яких може призвести до травмування або поломки агрегату.

У нашому магазині техніки для дому та саду VITALTECHNO представлений широкий вибір культиваторів від компаній "Stihl", "Konner&Sohnen", "Husqvarna", "Iron Angel", "Al-ko", "Forte", "Hyundai", "Oleo-Mac" ”, “Stiga”, “Кентавр та ін. Сервісний центр VITALTECHNO обслуговує та ремонтує всі види мотоблоків, культиваторів, райдерів, аераторів.

Для більш детальної інформації про те, як вибрати та використовувати культиватор, рекомендуємо ознайомитися зі статтею «Як вибрати культиватор для саду та городу?».

Напишите комментарий

* Имя:
* E-mail: (Нет публикаций)
   Веб-сайт: (Ссылка на сайт с http://)
* Комментарий:
Введите код