Інверторний генератор - ідеальне рішення для офісу, дому та відпочинку на природі
 Sep 23, 2021    0 Комментариев
Інверторний генератор - ідеальне рішення для офісу, дому та відпочинку на природі

У разі, коли потрібно джерело автономного електропостачання для чутливої ​​техніки і електроніки, можна придбати інверторний генератор. Це бензинова міні-електростанція, яка видає струм з максимально стабільними параметрами.

За принципом роботи інверторні генератори схожі зі звичайними бензиновими, але з однією істотною відмінністю. Від двигуна внутрішнього згоряння енергія передається на вал багатообмотувального ротора, який обертається в обмотках статора, створюючи змінний електричний струм. У звичайній електростанції він відразу передається струмознімачами на вихід, а інверторний бензогенератор має ще й подвійний перетворювач, який трансформує цей струм спочатку в постійний, а потім - знову в змінний. Але він вже має вирівняні характеристики: чисту напругу і майже ідеальну синусоїду.

Схема роботи інверторного генератора:


Переваги інверторних електрогенераторів:

• компактність, завдяки невеликому розміру і вазі;

• мобільність (портативні станції);

• постачання струмом високої якості, завдяки інверторній технології електростанції, яке необхідно для підключення електронних приладів, що вимагають ідеального електроживлення без перебоїв.

Інверторний бензогенератор, як правило, закритого типу, має практичні ручки і форму корпусу, зручну для переміщення однією людиною.


Бувають також конструкції відкритого типу. Зовні вони дуже схожі на класичні бензинові генератори. Відмінною рисою інверторних пристроїв є наявність инверторного блоку.


Оскільки сучасні електронні прилади дуже економічні і споживають мало електроенергії, то немає сенсу підключати їх до потужних автономних джерел живлення. Тому інверторні електростанції мають невелику вихідну потужність. Найпоширенішими є моделі від 1 до 6 кВт. Цього цілком достатньо для живлення цифрових пристроїв і малопотужної побутової техніки. Максимальна потужність інверторних генераторів до 10 кВт.

Генератори інверторного типу мають ще одну важливу властивість - здатність управляти витратою палива двигуна, приєднаного до ротора генератора. Якщо максимальна потужність генератора не задіяна, електронний блок подає команду на зниження оборотів двигуна, що призводить до зменшення споживання палива.

Електростанції можуть бути обладнані ручним або електричним стартером. Запуск електростартер може здійснюватися з пульта або натисканням кнопки «Старт». При необхідності ці станції можна підключити до системи автоматичного запуску. Велика кількість моделей інверторних електростанцій працюють на двох видах палива: бензин і газ (пропан-бутан, природний газ).

Основними критеріями при виборі інверторного генератора є: виробник і потужність.

Сучасний ринок силової техніки пропонує широкий асортимент генераторного обладнання різного цінового діапазону. Ми радимо не прагнути до покупки найдешевшого генератора. Багато виробників для здешевлення своєї продукції використовують самі низькоякісні комплектуючі, які в свою чергу також виготовлені з матеріалів сумнівної якості, що мають дуже малий ресурс і нетривалий термін використання. Такі станції можуть підвести вас в самий невідповідний момент.

Купити бензогенератор інверторний ви можете в нашому інтернет-магазині VITALTECHNO. Помацати, порівняти, включити і побачити якісні агрегати, установки, техніку і обладнання ви можете в новому магазині-шоурумі VITALTECHNO! Магазин відкрився в режимі шоурум і пункт видачі товарів. Все представлене обладнання в магазині сертифіковане і має заводську гарантію від 1 року до 5 років. Купуючи обладнання в нашому магазині, ви можете бути спокійні: наші фахівці завжди проконсультують вас і допоможуть вирішити питання будь-якої складності.

Популярні моделі:

Генератор бензиновий інверторний Weekender X3500ie

Генератор бензиновий інверторний Dalgakiran DJ 20 BG-i

Генератор бензиновий інверторний Honda EU70iSN

Двохпаливний генератор газ-бензин Konner & Sohnen KS 4000iEG S

Телефони: +38 (044) 227-41-10;

+38 (067) 463-85-86;

+38 (050) 404-58-49;

+38 (093) 170-17-06;

E-mail: [email protected]

Skype: VITALTECHNO UA


Напишите комментарий

* Имя:
* E-mail: (Нет публикаций)
   Веб-сайт: (Ссылка на сайт с http://)
* Комментарий:
Введите код