Обприскувачі Stihl
 Jun 9, 2021    0 Комментариев
Обприскувачі Stihl

Для догляду за садом на дачі або в дворі приватного будинку, а також в разі комерційного вирощування фруктів і овочів на продаж, садівникові ніяк не обійтися без обприскувача. Пристрій використовують для нанесення отрут, щоб боротися зі шкідниками, або для подачі препаратів для підживлення рослин. Оскільки 80% поглинання у кущів і дерев відбувається через листя, обприскувачу необхідне гарне розпорошення.

Умовно всі обприскувачі діляться за принципом подачі розчину і за способом нагнітання повітря в робочу ємність:

Ручні пульверизатори. Мають невеликий об'єм, як правило, до 1 літра, приводяться в дію рукою. Найчастіше застосовуються для оброблення домашніх рослин.

Помповий ручний апарат - найбільш популярний в середовищі садівників-любителів. Повітря в резервуар з рідиною подається за допомогою помпи. За день таким пристроєм можна обробити до 10 соток. Вимагає регулярної підкачки.

Гідравлічний ручний апарат. В основному ранцевого типу, повітря нагнітається всередину за допомогою важеля. Пристосування можна не знімати з плеча в період роботи для підкачки.

Бензиновий мотообприскувач. Вирізняється високою потужністю, в окремих моделях розпилений струмінь розчину може досягати 15 м. Подібним пристроєм можна обробити сади на площі до 20-30 і більше соток.

Акумуляторний обприскувач. Може бути таким же потужним, як і бензиновий, проте має обмежений час роботи.

Всі апарати, за винятком ручних пульверизаторів, оснащені ременями, за допомогою яких можна повісити пристрій на одне або два плеча. Це практично при тривалій роботі і великих обсягах резервуарів.

При виборі садового обприскувача дуже важливо звернути увагу на основні характеристики:

Обсяг бака впливає на час роботи без дозаправки. При виборі варто враховувати розмір ділянки, фронт робіт і власні фізичні можливості.

Розмір розпилювальної трубки відповідає за маневреність і прицільність роботи. З трубками довжиною 30 - 50 см буде зручно працювати в теплицях, з метровими - обробляти крони дерев. Якщо вам потрібен універсальний інструмент, вибирайте телескопічні трубки - їх можна буде самостійно налаштувати під конкретну задачу.

Матеріал впливає на міцність обприскувача. Моделі з баками з поліпропілену коштують недорого, але чутливі до морозу та ультрафіолетового випромінювання. ABS-пластик міцніший: такі баки витримують випадкові удари і падіння.

Тиск - показник продуктивності і дальності розпилення. Чим він більший, тим вищі гілки можна буде обприскувати. У більшості інструментів є регулювання тиску для точного налаштування під задачу.

Підібрати і купити обприскувач для своїх потреб, ви можете в нашому магазині техніки для дому та саду VITALTECHNO. У нас представлений великий вибір пристроїв від світових виробників за найкращими цінами та з гарантією якості. Великою популярністю серед покупців користуються обприскувачі компанії STIHL.

У невеликому саду, і на величезній виноградній плантації обприскувачі STIHL допоможуть Вам швидко провести обробку, ефективно розподіляючи робочу суміш по всій площі насаджень. Для великих господарств рекомендуються моторні ранцеві обприскувачі, які вирізняються особливою зручністю в експлуатації, завдяки мобільності і об'ємному баку для розчинів. На присадибних ділянках цілком вистачить садового розпилювача ручного типу. Перевага розпилювачів марки STIHL полягає в простому управлінні, ергономічному дизайні, високій якості і доступній ціні. Великий вибір моделей дозволить Вам знайти оптимальний варіант для свого саду, городу, виноградника, а також підібрати модель для догляду за декоративними насадженнями в громадських парках.

Купити обприскувач ручний Stihl SG71
Купити обприскувач бензиновий Stihl SR200
Купити обприскувач бензиновий Stihl SR420
Купити обприскувач бензиновий Stihl SR450

У нашому магазині техніки для дому та саду VITALTECHNO представлений широкий вибір обприскувачів від компанії Stihl та інших світових виробників. Купуючи даний вид обладнання у нас, ви заздалегідь захищені від проблеми з відсутністю ремонтного сервісу і покупкою деталей, а також отримуєте безкоштовні консультації та професійний підбір обладнання. Весь асортимент товарів в магазині - сертифікований і якісний. При дотриманні інструкції представлені моделі прослужать вам довго, а в разі поломки - ви зможете замінити деталі.

Напишите комментарий

* Имя:
* E-mail: (Нет публикаций)
   Веб-сайт: (Ссылка на сайт с http://)
* Комментарий:
Введите код