Огляд мотокос на сайті VITALTECHNO
 Jun 8, 2021    0 Комментариев
Огляд мотокос на сайті VITALTECHNO

Мотокоса - невеликий садовий прилад для догляду за газоном, підстригання чагарників, а також невеликих дерев. Ідеально підійде для робіт на заміській і парковій території, в саду, присадибній ділянці, лісопаркових зонах.

Популярність винаходу для покосу трави - мотокоси, зростає в геометричній прогресії. Збільшується кількість власників земельних ділянок. Для збереження на ділянці порядку і належного вигляду вони все частіше застосовують цей інструмент. У багатьох місцях садової зони або на масштабних ділянках вручну здійснити роботу якісно і швидко зовсім непросто. Різні бренди та виробники пропонують велику кількість модифікацій тримерів і мотокос. З розмаїття асортименту важко підібрати відповідне обладнання за якістю і ціною. Всі види мотокос істотно розрізняються функціональними можливостями, матеріалом з якого зроблені і дизайном.

Залежно від області застосування все обладнання даної категорії можна розділити на:

Професійне. Дані мотокоси активно застосовуються комунальними господарствами та фермерськими садибами. З їх допомогою облагороджують громадські території, а також заготовляють корми для худоби. Такий інструмент розрахований на великий обсяг робіт протягом тривалого періоду часу. У нього велика потужність, висока якість збірки і досить великий розмір. Штанги у подібних мотокос робляться нерозбірними, що створює певні труднощі при перевезенні. Але зате така конструкція запобігає проникненню в механізм бруду і піску.

Напівпрофесійне. З такими мотокосами найчастіше працюють професійні садівники і ландшафтні дизайнери. За технічними даними подібні прилади схожі на обладнання попереднього класу, проте продуктивність у них трохи менша і конструкція більш мобільна.

Побутове. Дані мотокоси повсюдно застосовуються на дачних/садових ділянках, а також для догляду за територією, прилеглою до приватних заміських котеджів. Подібне обладнання відмінно годиться для приведення в гідний вигляд ділянки площею до 20 соток.

Головною складовою частиною кожної мотокоси є двигун. Він відповідає за продуктивність кожного конкретного приладу. По виду даного агрегату всі сучасні мотокоси можна розділити на:

1. Бензинові мотокоси. Дані пристрої вирізняє велика продуктивність і ефективність. Крім цього, подібні мотокоси не мають допоміжних проводів і кабелів, що робить їх по-справжньому мобільними в ході роботи. Подібними двигунами забезпечується професійний інструмент, з яким всі перераховані вище особливості потрібні для продуктивної експлуатації.

2. Електрокоси. Такі мотокоси живляться від мережі змінного струму за допомогою кабелю. Вони значно простіші і економічніші в обслуговуванні, ніж професійні моделі, а також не вимагають дорогого палива. Проте і продуктивність у них менша. Електрокоси в роботі обмежені територіально - вони працюють тільки там, куди дотягується мережевий кабель. Крім того, ними не можна зрізати мокру рослинність.

3. Акумуляторні моделі. Характерною особливістю подібних мотокос є незалежність від палива та електричної мережі. Їх мотор працює від попередньо зарядженої батареї. Недоліками акумуляторних мотокос можна вважати низьку потужність і, відповідно, продуктивність, а також обмеженість робочого часу.

 

Параметри пристрою, на які слід звернути особливу увагу:

• тип двигуна і його потужність;

• будова корпусу і його вага;

• конструкція і матеріал штанги;

• ріжучі елементи;

• форма рукояті;

• наявність ременя, що розподіляє навантаження.

Підібрати і купити мотокосу для своїх потреб ви можете в нашому магазині техніки для дому та саду VITALTECHNO. У нас представлений великий вибір мотокос від світових виробників за найкращими цінами та з гарантією якості. Великою популярністю серед покупців користуються бренди:

Husqvarna (Швеція). Підприємство протягом багатьох років виробляє і реалізує садову техніку та інвентар. Продукція поставляється більш, ніж в 70 країн по всьому світу, де збирає відмінні користувацькі відгуки. Характерна особливість мотокос бренду Husqvarna - велика продуктивність при мінімальній вазі приладів. Всі вироблені моделі адаптовані до місцевих кліматичних умов, а також до особливостей пального. Ціна відомих шведських тримерів відносно невисока і варіюється в діапазоні від 6500 до 29000 грн. Так що цілком можна підібрати підходящу модель і за вимогами, і по кишені.

Купити бензинову мотокосу Husqvarna 525LK
Купити бензинову мотокосу Husqvarna 553RS
Купити бензинову мотокосу Husqvarna 545Fx

Stihl (Німеччина). Триммери Stihl працюють на бензині або електриці, тому для різних процедур по догляду за ділянкою легко і просто вибрати необхідну модель. Придбання садової техніки німецького бренду стане хорошим капіталовкладенням. Ви отримаєте перевірений, надійний інструмент для виконання широкого спектру робіт. Це зручні в експлуатації моделі, при тривалій роботі з ними не відчувається стомлюваність. Бензинові мотокоси здатні працювати в умовах великих навантажень і не вимагають перерв при роботі.

Купити електрокосу акумуляторну Stihl FSA 86 R
Купити бензинову мотокосу Stihl FS400
Купити бензинову мотокосу Stihl FS450

AL-KO (Німеччина). Завдяки високим технічним характеристикам і якості збірки, інструменти користуються великою популярністю серед професіоналів та садівників-любителів. Німецька компанія AL-KO займається виробництвом професійного садового інструменту, серед якого електричні, акумуляторні і бензинові тримери. Для виробництва використовуються комплектуючі високої якості і матеріали екстра-класу, завдяки чому вся продукція, що виходить з конвеєрів заводів, вирізняється безперебійною роботою і вражаючим строком служби.

Купити бензинову мотокосу AL-KO Premium 132
Купити електричний тример AL-KO Premium BC 500 B
Купити бензинову мотокосу AL-KO Premium 154

Stiga (Швеція). Мотокоса Stiga є практичним інструментом, який дозволяє підтримувати максимальний порядок газону і ефективну боротьбу з виникненням бур'янів. Багато мотокос Stiga додатково забезпечуються спеціальним ранцем з м'якою прокладкою, що дозволяє перенести істотну частину ваги приладу на спину користувача, а управління здійснюється за допомогою легкої ручки. В основному подібні пристрої забезпечуються спеціальною волосінню і ножем, що дає можливість ефективно їх використовувати для обрізання як молодої, так і найвищої, жорсткої та густої трави.

Купити бензинову мотокосу Stiga SBC253D
Купити бензинову мотокосу Stiga BC425HD_RED
Купити бензинову мотокосу Stiga SBC656DX

Vitals (Латвія). Мотокоси Vitals здатні впоратися з будь-якими завданнями з скошування рослинності. Вони відомі широким асортиментом моделей, які, в залежності від реалізованих цілей, діляться на три основні групи:

Побутові мотокоси - пристрої, що використовуються періодично для підтримки в порядку садової ділянки або невеликої території.

Пристрої категорії Master - напівпрофесійні агрегати, які можуть експлуатуватися регулярно на територіях відносно невеликих площ.

Мотокоси Professional - потужні агрегати, призначені для постійної інтенсивної експлуатації на будівельних і садово-паркових ділянках, а також для вирішення завдань сільського господарства.

Купити бензинову мотокосу Vitals Professional BK 4123AVs Launcher II
Купити бензинову мотокосу Vitals Master BK 3109-4a
Купити електрокосу акумуляторну Vitals Master AZT 3601a


У нашому магазині техніки для дому та саду VITALTECHNO представлений широкий вибір мотокос від світових виробників. Купуючи даний вид обладнання у нас, ви заздалегідь захищені від проблеми з відсутністю ремонтного сервісу і покупкою деталей, а також отримуєте безкоштовні консультації та професійний підбір обладнання. Весь асортимент товарів в магазині - сертифікований і якісний. При дотриманні інструкції представлені моделі прослужать вам довго, а в разі поломки - ви зможете замінити деталі.

Напишите комментарий

* Имя:
* E-mail: (Нет публикаций)
   Веб-сайт: (Ссылка на сайт с http://)
* Комментарий:
Введите код