Мийки Stihl
 Jun 1, 2021    0 Комментариев
Мийки Stihl

Мийка високого тиску являє собою спеціальний пристрій для очищення різноманітних поверхонь. Пристрої відрізняються технічними параметрами, функціональністю, комплектом аксесуарів.

Потужні мийки високого тиску STIHL швидко справляються з різними забрудненнями. Міцна конструкція і зручне оснащення міні-мийок перетворюють роботу в задоволення. Починаючи з міні-мийок для побутового застосування, до надпотужних модифікацій для професійного застосування - в переліку STIHL завжди знайдеться відповідний агрегат, оптимально відповідаючий Вашим потребам.

Мийки високого тиску призначені для очищення поверхонь від різних забруднень потужним струменем води. Залежно від технічних даних і комплектації пристрій може застосовуватися з побутовою метою або для професійної роботи. Німецька компанія STIHL пропонує українським споживачам міцні і нескладні у використанні миючі установки. Робочий тиск до 150 бар безсумнівно допоможе позбутися навіть від стійких забруднень. Мийки вирізняються маневреністю, компактністю і відносно незначною вагою, їх легко і просто перевозити і переміщати. Широкий модельний ряд гарантує, що відповідний пристрій знайде і придбає будь-який бажаючий.

Плануючи придбати мийку високого тиску, необхідно вивчити її властивості і комплектацію. Від цих параметрів залежить ціна пристрою. Компанія STIHL потурбувалася про те, щоб клієнту було з чого вибирати.

Популярні моделі мийок високого тиску:

Купити мийку високого тиску Stihl RE90

Мінімийка компакт-класу для холодної води. Незамінна в домашньому господарстві. Містить алюмінієву головку насоса, 6-метровий шланг з пістолетом, флакон для миючого засобу 500 мілілітрів. Робочий тиск - 100 бар.

Купити мийку високого тиску Stihl RE120

Потужна ергономічна модель. Гранична температура води - 40 ° C. Мийка обладнана 8-метровим армованим шлангом та алюмінієвою телескопічною ручкою. Робочий тиск - 125 бар.

Купити мийку високого тиску Stihl RE143


Апарат середнього класу потужності. Застосовується для видалення найбільш стійкого бруду у дворі, в гаражі або майстерні. Комплектується роторною та плоскою форсунками, що зручно зберігаються під передньою кришкою, що відкидається. Протяжність шланга - 9 метрів, робочий тиск - 140 бар.

Купити мийку високого тиску Stihl RE163

Міцна мийка з швидкознімною муфтою на виході високого тиску. Містить манометр, дозувальну систему для миючого засобу, латунну головку помпи, зносостійкі поршні з керамічним покриттям. Робочий тиск - 150 бар.

Купити мийку високого тиску Stihl RE232

Мийка для професійного використання, що застосовується в сільському і комунальному господарствах, будівництві і автомийках. Поставляється разом з армованим металевим шлангом високого тиску протяжністю 10 метрів, системою зовнішнього всмоктування та дозування миючого засобу, поворотним тримачем кабелю живлення з фіксатором. Робочий тиск - 145 бар.

Купити мийку високого тиску Stihl RE462 Plus

Найпотужніша професійна мінімийка STIHL. Пристрій забезпечений системою автоматичного відключення двигуна, ємністю для миючого засобу в 2,5 літра, манометром і другим пістолетом з роторною форсункою. Протяжність армованого шланга - 20 метрів, робочий тиск - 220 бар.

Різні допоміжні пристосування дозволяють швидко виконувати спеціальні завдання. Розпилювальні трубки, щітки для миття делікатних поверхонь, текстильний шланг з касетою, набір для очищення труб тощо - дані аксесуари можна вибрати і придбати для домашніх мінімийок. Апарати професійного класу можуть бути додатково обладнані піноутворювачем, фільтрами для води, запобіжниками від повторного потрапляння води, комплектом для всмоктування.

Купити мийку високого тиску Stihl у нас не складе великих труднощів. Ми є офіційним дилером компанії Stihl. Купуючи даний вид обладнання в нашому магазині, ви заздалегідь захищені від проблеми з відсутністю ремонтного сервісу і покупкою деталей, а також отримуєте безкоштовні консультації та професійний підбір обладнання. Весь асортимент, зібраний в магазині, - сертифікований і якісний. При дотриманні інструкції представлені моделі прослужать вам довго, а в разі поломки - ви зможете замінити деталі.

 

Теги: Мийки Stihl

Напишите комментарий

* Имя:
* E-mail: (Нет публикаций)
   Веб-сайт: (Ссылка на сайт с http://)
* Комментарий:
Введите код