Ланцюгові пили: огляд популярних в Україні брендів
 Nov 25, 2020    0 Комментариев
Ланцюгові пили: огляд популярних в Україні брендів

Найкращі бензопили 2020 року: бренди, особливості вибору та властивості.


Сьогодні важко уявити собі будівництво, догляд за садом, валку лісу і роботу на пилорамах без спеціального інструменту. Одним з таких інструментів є ланцюгова пила - портативна, механічна пила, що працює від електродвигуна або бензинового двигуна, робочою частиною якої є ланцюговой пильний апарат. Призначення ланцюгових пилок - забезпечення можливості заготівлі дров, обрізання, валки і спилювання дерев, поперечного розпилювання стовбурів, а також різних ремонтно-будівельних робіт.


При покупці ланцюгової пилки слід ознайомитися з її функціями, класом, модельним рядом, який представлений на ринку і, якщо виникла необхідність, проконсультуватися з нашими продавцями. Ці фактори будуть орієнтувати вас на те, чи зможе вирішити пила поставлені завдання.
На ринку України представлено безліч видів як електро, так і бензопил від провідних світових виробників. Найбільшою популярністю та попитом в нашому магазині користуються бренди - STIHL (країни виробники - Німеччина, США, Бразилія, Швейцарія, Австрія, Китай), Husqvarna (Швеція, США, Бразилія, Польща, Франція, Китай), Stiga (Швеція, Італія, Словаччина, Китай), Oleo-Mac (Італія, Китай), AL-KO (Німеччина, Китай) - для бензопил, і STIHL, AL-KO, Oleo-Mac, HETCH (Чехія), Einhell (Німеччина, Китай) - для електропил.


Всі ці бренди ланцюгових пилок мають ряд особливостей і характеристик, що робить їх унікальними, кожен по своєму. Велика увага з боку споживачів приділяється саме цим виробникам, так як їх продукція - якісна, визнана у всьому світі, відповідає всім нормам і стандартам виробництва, і найголовніше - перевірена часом.


Серед усіх цих виробників варто відзначити один, який є найбільш популярним і затребуваним не тільки на території України, а й в усьому світі - це STIHL. Інструменти STIHL розроблені в Німеччині. У їх виробництві застосовуються найякісніші метали, інноваційні полімери та інші матеріали, які ви не знайдете в техніці багатьох інших марок. Все це є необхідною умовою для створення техніки, на яку розраховують користувачі STIHL.


Купити бензопилу STIHL або іншого виробника саме у нас, означає позбавити себе від сумнівів при виборі продукції. Однією з особливостей нашого магазину є наявність в ньому шоу-руму, - це демонстраційний зал, де представлені моделі електро та бензопил декількох брендів. Завдання шоу-руму - забезпечити підвищений комфорт для клієнтів і максимально сприяти реалізації пропонованого товару.

Найкращі бензопили 2020 року

Покупець може не тільки побачити інструмент, а й перевірити його в дії. Ви отримаєте безкоштовну консультацію від наших фахівців, які пройшли навчання у виробників і знають все про товари на сайті, а також дізнаєтеся про інші послуги, що надаються в нашому магазині VITALTECHNO.

Теги: Бензопили

Напишите комментарий

* Имя:
* E-mail: (Нет публикаций)
   Веб-сайт: (Ссылка на сайт с http://)
* Комментарий:
Введите код