Кому і коли потрібен садовий подрібнювач? Поради щодо вибору
 Oct 25, 2019    0 Комментариев
Кому і коли потрібен садовий подрібнювач? Поради щодо вибору

На сучасному ринку величезна кількість садової техніки, яка здатна полегшити вам роботу. Восени і навесні досвідчені садівники упорядковують свою ділянку. Утилізувати гілки дерев або бур'яни буде набагато простіше, коли у вас є подрібнювач.

Спочатку давайте розберемося для чого потрібен садовий подрібнювач. На більшості приватних ділянок часто багато рослин, прибираючи які, власники стикаються з незручностями утилізації зайвих гілок і сухої трави. Вибір є: спалити, вивезти на звалище або подрібнити вдома, не докладаючи особливих зусиль. Якщо вам до душі останній варіант, купуйте садовий подрібнювач.

Такий пристрій працює від мотора, який розкручує ножі. Потрапляючи на ріжучу частину сміття перетворюється в порошок. Такий спосіб утилізації гілок допоможе заощадити час і сили.

Переваги садового подрібнювача

садовий подрібнювач малогабаритний і займе небагато місця;
- перероблені гілки можна використовувати в подальшому як добриво;
- споживає мало електрики при великій ефективності.

Потужність садового подрібнювача вибирайте, враховуючи площу садової ділянки і передбачувані роботи на ній. Зверніть увагу на тип двигуна пристрою. Найбільш простими і доступними є електричні подрібнювачі, вони дешевші, прості в експлуатації і малошумні. Але при цьому пристрій з електричним двигуном може обмежити вас в роботі так, як його робота буде залежати від наявності розетки. Електричні подрібнювачі менш потужні ніж бензинові.

Садовий подрібнювач на бензиновому двигуні має всі ресурси, щоб перемолоти сировину практично будь-яких розмірів. Бензинові подрібнювачі вирізняються більшою потужністю, відповідно, вони більші за габаритами і дорожчі в ціні. Для роботи вам потрібно буде купувати паливо.

Поради щодо вибору садового подрібнювача

При виборі садового подрібнювача відштовхуйтесь від розмірів ділянки. Якщо на дачі росте пара фруктових дерев і є невеликий газон, то купувати бензиновий пристрій немає сенсу, з роботою впорається електричний подрібнювач, здатний подрібнювати гілки з перетином до 4,5 см. Якщо у вас велика ділянка на якій росте багато різних дерев і кущів, то краще підібрати бензиновий агрегат. Потужний бензиновий подрібнювач може стати хорошим помічником в роботі. До того ж, бензиновий пристрій ви зможете використовувати в будь-яких куточках вашого саду.

При виборі садового подрібнювача враховуйте наступні чинники

1. Використовуваний ріжучий елемент. Найчастіше для цих цілей використовують ріжучу фрезу або ножі, важливо щоб вони були хорошої якості. Зверніть увагу на те, щоб в комплекті з подрібнювачем йшли запасні ножі або фрези.

2. Також зверніть увагу на те, які за розміром частки виходять після подрібнення. Гілки, подрібнені в стружку, чудово підійдуть для мульчування і в якості добрива. Ще на виході може виходити дрібний порошок, який можна використовувати для компосту. Якщо після подрібнення залишаються великі шматки, такий пристрій купувати не варто.

3. Важливо, щоб подрібнювач був безпечним для роботи. Буває, що гілки і трава не хочуть лізти в приймач, тоді їх доводиться поправляти руками, але такі дії можуть призвести до травмування. Тому, наявність в комплекті з подрібнювачем спеціальної лопатки буде плюсом. Ще пристрій може бути оснащено механізмом для автоматичного відключення.

4. Крім, цього зверніть увагу на рівень шуму, який створює подрібнювач. Електричні подрібнювачі менш шумні, але і серед бензинових є моделі з меншою гучністю. Також зверніть увагу на те, щоб пристрій зручно переміщувався, для цього краще купувати подрібнювач на колесах.

У нашому магазині представлені різні моделі садових подрібнювачів, сподіваємося, що тут ви знайдете свій.

Напишите комментарий

* Имя:
* E-mail: (Нет публикаций)
   Веб-сайт: (Ссылка на сайт с http://)
* Комментарий:
Введите код