Яку газонокосарку купити для дачі?
 May 25, 2018    0 Комментариев
Яку газонокосарку купити для дачі?

Якщо у вас є дача або заміський будинок з газоном, то швидше за все вам знадобитися газонокосарка. Перш ніж зробити покупку пропонуємо зважити всі плюси і особливості такої техніки.

Розрізняють два основних види газонокосарок: циліндричні і роторні. Для невеликої дачної ділянки підійде роторна модель, вона простіша і дешевша. Така газонокосарка працює за принципом коси: ножі обертаються на великій швидкості, створюють великий потік повітря і практично втягують траву всередину або викидають її на бік.

Роторні газонокосарки в свою чергу діляться на електричні та бензинові.
Електричні працюють безшумно, коштують дешевше і важать менше. Але вони немобільні, так як всюди потрібно тягнути шнур електроживлення, також не дуже потужні. Електрична газонокосарка - ідеальний варіант для невеликого газону.

Бензиновою газонокосаркою можна обробити будь-яку територію, і вона не прив'язана до джерела живлення, вона набагато потужніша електричної. Але така газонокосарка важка, шумна і виділяє під час роботи вихлопні гази.

Тепер пропонуємо порівняти обидва види газонокосарок за деякими параметрами:


1. Потужність і шум. Потужніші звичайно бензинові газонокосарки і шумніші теж, тому під час роботи з бензиновою газонокосаркою бажано одягати навушники. Для дачної ділянки підійде пристрій з двигуном 6-7 к.с. Більш потужну купувати не радимо, адже при попаданні в неї камінців або кісточок без ремонту ви не обійдетеся.

2. Продуктивність. Продуктивність газонокосарки безпосередньо залежить від її потужності. Для великих ділянок  краще купувати бензинову газонокосарку, так, як може довше часу працювати безперервно. Електричною газонокосаркою, наприклад, можна косити траву не більш 15 хвилин. Для стрижки газону біля будинку можна придбати електричну модель газонокосарки, а для інших потреб - бензинову.

3. Обслуговування. За даним критерієм краще підійде електрична газонокосарка, в ній не знадобитися контролювати рівень бензину і масла.

4. Безпека. Тут є недоліки у обох варіантів. Бензинові газонокосарки викидають вихлопні гази, а електричними не можна користуватися при вологій погоді.

5. Маса газонокосарки. Тут виграє електрична модель, вона набагато легша ніж бензинова.

Критерії вибору газонокосарки для дачіДвигун

На бензинових газонокосарках найчастіше встановлені двох або чотиритактні двигуни, потужністю від 4 до 7 к.с. Більш потужний двигун призначений для великої ділянки, він легко зможе впоратися з мокрою або високою травою. Врахуйте, що двотактний двигун заправляється сумішшю бензину з маслом.

Матеріал корпусу

Для електричної газонокосарки це повинен бути оцинкований метал або АБС-пластик, для бензинової - алюміній або оцинкований метал.

Регулювання висоти стрижки трави

Цей параметр дуже важливий. Оптимальний варіант, коли регулювання здійснюється за допомогою кнопки на ручці важеля. Менш зручні газонокосарки з регулятором, що дозволяє змінювати висоту кожного колеса окремо. Не варто купувати газонокосарку, в корпусі якої є отвори, що дозволяють переставити осі коліс і таким чином регулювати висоту.

Тип стрижки

Зрізати траву газонокосарки можуть по-різному. Одні просто відкидають її в сторону, інші викидають як мульчу, треті завантажують в травозбірник. При покупці першого типу газонокосарки, вам доведеться додатково збирати траву. Моделі з травозбірником незручні при стрижці високої трави. Найбільш зручні в експлуатації моделі з мульчуванням, ніж в яких розміщений під змінним нахилом, він зрізає траву, подрібнює її, потім висипає на газон.

Сподіваємося, дана стаття допоможе вам вибрати газонокосарку для дачі, а якщо виникнуть сумніви - телефонуйте і наші менеджери нададуть професійну консультацію.

Напишите комментарий

* Имя:
* E-mail: (Нет публикаций)
   Веб-сайт: (Ссылка на сайт с http://)
* Комментарий:
Введите код