Дисконтна карта видаеться Покупцеві - фізичній особі ТОВ "vitaltechno.ua" за умови здійснення одноразової покупки товару.

Щоб отримати Дисконтну карту потрібно звернутися до наших менеджерів

+38044357-41-10  +38050404-58-49  +38067463-85-86  +38093170-17-06

Інформація про Дисконтну карту

 1. Дисконтна карта- спеціальна карта, шо випускається ТОВ «vitaltechno.ua», що забезпечус знижку з ціни товару.

2. Дисконтна карта дійсна тільки при придбанні товарів у фірмовій торговій точці ТОВ «vitaltechno.ua» при будь-якому вигляді оплати.

3. Дисконтна карта є безстроковим документом, що підтверджує право Власника користуватися програмою знижок.

4. Дисконтна картка не є іменною і може бути передана третім особам для проведення торгових операцій. Покупець зобов'язується в разі передачі Дисконтної карти третій особі повідомити Власника про «Правилах продажу товарів з використанням Дисконтної карти ТОВ« Vitaltechno.ua »

5. При придбанні товару з використанням Дисконтної картки, не потрібне пред'явлення документів.

6. Знижка на покупку товару надасться тільки при наявності Дисконтної карти.

7. На покупку подарунками чи акційні позиції знижка по Дисконтної карті не надаєсться, сума оплати зараховусться в накопичувальну частину Дисконтної карти.

8. Дисконтна карта видаеться Покушцеві- фізичній особі ТОВ «vitaltechno.ua» за умови здійснення одноразової покупки товару

9. Отримання Дисконтної картки га ї використання означає згоду Покупия з правилами поводження дисконтних карт.

10. Незнання правил, виклалених в Пам'ятці, не с пилдставою для пред'явлення будь-яких претензій з боку власника Дисконтної карти.

11. Компанія гарантус захист переональних ланих, наданих кліситом при зверненні і даних, отриманих при використаниі карт включаючи інформацію про прізвища. імені, по батькові. дату народження, контактні телефони, адреси електронних пошт.

12. Iнформація, що отримусться Компаніею, не поширюється, не переласться третім особам без згоди Покупця і використовусться виключно для виконання ідентифікації покупця при наданні йому знижки за дисконтною карткою при наступних покупках, а гак само для направлення повідомнень про налходження нових колекцій, акції, що проводяться.

13. Покупень може отримувати телефонні, поштові і SMS повідомлення про рекламні акиї. що проводяться Компанісю ТОВ «vitaltechno.ua».

14. Перша покупка дае право на отримання Дисконтної картки. Сума даної покупки на карту не зараховусться, знижка не надається.

15. Знижка на покупку, зроблену після отримання Дисконтної Карти. фіксована і складае 5% вд суми покупки. Знижка від накопиченої суми розраховусться, починаючи з другої покупки. При здійсненні подальших покупок розмір знижки розраховується залежно від загальної суми здійснених покупок

Сумма накопичення, грн                                    відсоток знижки

                                                                                                                                          від 10 000                                                     2%

                                                                                                                                          від 30 000                                                     3%

                                                                                                                                          від 75 000                                                     5%

                                                                                                                                          від 100 000                                                   7%

16. Умови надання знижок і Iк розміри можуть бути змінені Компанісю в односторонньому порядку без спеціального повідомления власників дисконтних карт.

17. Під час проведення акцій, при яких покупцеві надасться знижка на товар. Дисконтна карта застосовусться з метою накопичения суми покупок на карту, знижка по Дисконтної карті покупцю не надасться.

18. Знижка за Дисконтної карті не надасться під час сезонних розпродажів і на знижений У цні товар. В цьому випадку Дисконтна карта застосовусться з метою накопичення суми покупок на карту, Товар, який бере участь в сезонний розпродаж відзначений перекресленим цінником 1з зазначенням ціни до розпродажу.

19, нформація про зміну накопичень активусться на Дисконтної карті протягом одного дня.

20. При втраті або псуванні Дисконтна карта відновлюсться зі збереженням накопичень на ній У разі втрати картки більше трьох разів протягом шести місяців Компанія має право відмовити кліенту в заміні Дисконтної карти. При заміні втраченої Дисконтної карти на нову. загублена карта блокусться.

21. При повериенні товару сума накопичень на Дисконтної карті зменшусться на суму повернення.

22. Iнформацню про поточну сумі накопичень на карті можна отримати в ТОВ «vitaltechno.ua» у менеджерів.