Cамохідні обприскувачі

Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Показані 1 - 2 із 2 пунктів
Cамохідні обприскувачі

Від якості роботи обприскувача, який виходить в поле на початку сезону і трудиться до самої осені, безпосередньо залежить обсяг отриманого врожаю, тому до вибору цієї техніки необхідно підійти дуже уважно. При покупці сільськогосподарського обприскувача необхідно врахувати такі параметри, як площа обробки, розмір полів в господарстві, оброблюван...

Від якості роботи обприскувача, який виходить в поле на початку сезону і трудиться до самої осені, безпосередньо залежить обсяг отриманого врожаю, тому до вибору цієї техніки необхідно підійти дуже уважно. При покупці сільськогосподарського обприскувача необхідно врахувати такі параметри, як площа обробки, розмір полів в господарстві, оброблювані культури, пестициди що застосовуються. При цьому більшість фахівців схиляються до самохідних моделей, запевняючи, що вкладення в цю техніку окупляться дуже швидко.

Сільськогосподарські обприскувачі діляться на три види:

• навісні;

• причіпні;

• самохідні.

Фахівці компанії VITALTECHNO радять звернути увагу саме на самохідні обприскувачі, так як вони мають більше переваг в порівнянні з іншими моделями.

Професійний самохідний обприскувач - це механізований транспортний засіб з високою продуктивністю, створений для великих навантажень. Обприскувач призначений для внесення на великих площах і з великою продуктивністю хімічних засобів захисту рослин та рідких мінеральних добрив.

У числі переваг фахівці виділяють можливість автономної роботи (не вимагають трактора), високу робочу швидкість, зручне транспортування (важливо при великому розкиді полів) і велику кількість автоматичних систем, що не залежать від функціональних можливостей трактора.


Сьогодні самохідні обприскувачі набирають все більшої популярності, вони більш продуктивні, ніж причіпні, що обумовлено високою швидкістю роботи, а також більш маневрені. Самохідні обприскувачі в більшості мають незалежну підвіску і високий хід колеса, завдяки чому при наїзді на перешкоду зменшується можливість пробуксовки коліс.

Єдиним мінусом самохідного обприскувача є його більш висока вартість в порівнянні з причіпними і навісними машинами. Однак, ці витрати компенсуються продуктивністю і в більшості випадків (при правильно організованій технології обприскування) виявляються в результаті нижчі, ніж при використанні інших моделей.
Пам'ятайте, що функціонал, характеристики і особливості конкретного самохідного обприскувача можуть відрізнятися від ваших потреб. Тому перед покупкою рекомендуємо отримати консультацію фахівця.

Купити сільськогосподарський самохідний обприскувач ви можете в нашому інтернет-магазині VITALTECHNO. Помацати, порівняти, включити і побачити якісні агрегати, установки, техніку і обладнання ви можете в новому магазині-шоурумі VITALTECHNO! Магазин відкрився в режимі шоурум і пункт видачі товарів. Все представлене обладнання в магазині сертифіковане і має заводську гарантію від 1 року до 5 років. Купуючи обладнання в нашому магазині, ви можете бути спокійні: наші фахівці завжди проконсультують вас і допоможуть вирішити питання будь-якої складності.


Телефони: +38 (044) 227-41-10;

+38 (067) 463-85-86;

+38 (050) 404-58-49;

+38 (093) 170-17-06;

E-mail: [email protected]

Skype: VITALTECHNO UA

Докладніше